Aukcje charytatywne

Grupa Uniti X La Vita (United for Life -Zjednoczeni Dla Życia) i Riders4Riders bardzo mocno angażują się w pomoc fundacji pracującej nad badaniami rdzenia kręgowego. Każdy kto zechce może przyczynić się do sprawy i zarazem stać się posiadaczem np. Butów Marco Melandriego lub koszulki mistrza motocrossowego Tony'ego Cairoli.

Na włoskim wydaniu portalu aukcyjnego eBay znajduje się kilkanaście aukcji ciuchów i akcesoriów należących do gwiazd sportów motocyklowych. Na każdej aukcji znajdziesz między innymi oryginalny kombinezon, buty i rękawice Andrei Dovisiozo, kas obecnego mistrza MotoGP Jorge Lorenzo, koszulka motocrossowego mistrza Antonio Cairoli, zadupek od ducati Casey'a Stonera i wiele innych. Chętnych jest wielu więc i ceny będa niemałe, ale przecież przedmioty są wyjątkowe i cel szczytny. Więcej informacji na stronie www.riders4riders.it.

Zobacz również:
Google Maps się zmienia. W wersji na platformę Android popularna aplikacja do nawigacji otrzyma szereg funkcjonalności znanych z Android Auto, w tym tryb Asystenta Google
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA