[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Aukcje charytatywne

Grupa Uniti X La Vita (United for Life -Zjednoczeni Dla Życia) i Riders4Riders bardzo mocno angażują się w pomoc fundacji pracującej nad badaniami rdzenia kręgowego. Każdy kto zechce może przyczynić się do sprawy i zarazem stać się posiadaczem np. Butów Marco Melandriego lub koszulki mistrza motocrossowego Tony'ego Cairoli.

Na włoskim wydaniu portalu aukcyjnego eBay znajduje się kilkanaście aukcji ciuchów i akcesoriów należących do gwiazd sportów motocyklowych. Na każdej aukcji znajdziesz między innymi oryginalny kombinezon, buty i rękawice Andrei Dovisiozo, kas obecnego mistrza MotoGP Jorge Lorenzo, koszulka motocrossowego mistrza Antonio Cairoli, zadupek od ducati Casey'a Stonera i wiele innych. Chętnych jest wielu więc i ceny będa niemałe, ale przecież przedmioty są wyjątkowe i cel szczytny. Więcej informacji na stronie www.riders4riders.it.

REKLAMA
Zobacz również:
Podróżujesz motocyklem? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Przyślij do nas relację ze swojej wyprawy. Najlepszą z nadesłanych opublikujemy w gazecie, a autor otrzyma nagrodę o wartości 500 zł. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij