[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

BMW C 400 Gran Turismo 2019

BMW podczas targów EICMA zaprezentowało nową wersje maksiskutera - C 400 GT. Gran Turismo to skuter stworzony z myślą zarówno o krótkich przejażdżkach po mieście jak i o dłuższych trasach.

C 400 GT

Beemka po raz kolejny atakuje klasę maksiskuterów. W 2011 roku zaczęli od dużych C 600 Sport i C 650 GT. W zeszłym roku zaprezentowali C 400 X. Teraz przyszła kolej na jej bardziej wypasioną wersję. GT, czyli Gran Turismo.

Skuter napędza singiel o pojemności 350 cm3, mocy 34 KM (przy 7500 obr/min) i momencie 35 Nm (przy 6000 obr/min). Jest wyposażony w oświetlenie LED, ABS, a nawet kontrolę trakcji ASC. Ma też znany z większych skuterów BMW duży schowek pod siedzeniem. 

REKLAMA

Zobacz też: Yamaha prezentuje 3CT - trójkołowy prototyp

Gran Turismo

Stylistyka maszyny całkowicie się zmieniła, ale oczywiście została zaprojektowana w typowym dla BMW surowym stylu. Za oświetlanie drogi po zmroku odpowiada agresywnie wyglądający podwójny reflektor przedni.

 

REKLAMA

Wersja GT oznacza, że skuter jest przystosowany do pokonywania dłuższych dystansów. Wyższa szyba i wygodna, szeroka kanapa poprawiły komfort za sterem. Niemiecka firma dodatkowo wyposażyła C 400 w system bezkluczykowy. Wystarczy, że będziesz miał pilot w kieszeni i możesz odpalić skuter. To wszystko w standardzie. W opcji dostępny będzie też wyświetlacz TFT o przekątnej 6,5 cala. 

Zobacz też: Yamaha XSR 700 XTribute - hołd złożony legendzie

REKLAMA

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Jakiś czas temu do mediów trafiły tajemnicze zdjęcia nowej MV Agusty F4. Mimo, że zdradzały one pewne szczegóły, trudno było wyobrazić sobie motocykl w całej okazałości. Ten film również nie zdradzi wszystkiego. Daje jednak szansę by bliżej przyjrzeć się temu motocyklowi.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij