BMW F 750 GS i F 850 GS z darmowym pakietem Adventure!

Kto nie jedzie do przodu ten się cofa. Ludzie z BMW Motorrad dobrze to wiedza, dlatego doskonaląc paletę oferowanych pojazdów do końca czerwca dodają do modeli F 750 GS i F 850 GS atrakcyjny pakiet Adventure w cenie pojazdu.

Motor Presse Polska

Myślisz o wielkiej przygodzie, o motocyklowej wyprawie na wszechstronnej, niezawodnej maszynie? Myślisz o motocyklu BMW serii F? No to masz szczęście, bo swoją podróż życia możesz zacząć z bezpłatnym pakietem Adventure oferowanym do nowych modeli F 750 GS i F 850 GS.

Oferta specjalna aktualna jest do 30 czerwca tego roku, a w jej ramach do nowego motocykla dodawany jest zestaw akcesoriów oraz i pięcioletni zestaw ochronny: dwuletnia gwarancja oraz trzyletni pakiet naprawczy.

W przypadku modelu F 750 GS pakiet Adventure obejmuje:

- Kufer centralny Vario,
- przyciemnioną szybę
- 5- letni pakiet ochronny (2 letnia gwarancja+ 3 letni pakiet naprawczy)

Uwaga, model F 750 GS może być Twój już za 415 zł netto miesięcznie!

W przypadku modelu F 850 GS w skład pakietu Adventure wchodzą:

- Kufry boczne Vario
- Tankbag
- 5- letni pakiet ochronny (2 letnia gwarancja+ 3 letni pakiet naprawczy)

Uwaga: model F 850 GS może być Twój już od 495 zł netto miesięcznie

 

Motor Presse Polska
BMW F 750 GS

 

Powyższa oferta obowiązuje do 30 czerwca przy zakupie nowych motocykli z obecnego stanu magazynowego i skierowana jest do klientów indywidualnych.
Szczegóły oferty dostępne są u dealerów BMW Motorrad oraz na stronie internetowej
www.bmw-motorrad.pl

 

Motor Presse Polska
BMW F850GS

 

BMW F 850 GS i F 750 GS to następcy popularnych turystycznych enduro serii F: 800, 650 i 700 GS. Sercem obu maszyn jest będący całkowicie nowa konstrukcją, rzędowy dwucylindrowiec o pojemności 853 cm³, w którym po raz pierwszy zastosowano przestawione o 90° wykorbienia wału korbowego i zapłony co 270°. Takie rozwiązanie pozwoliło skutecznie poprawić kulturę pracy silnika, nadając mu jednocześnie przyjemne brzmienie widlaka z cylindrami rozchylonymi o 90°.
W zależności od modelu dwucylindrowiec oferuje różne osiągi i tak w wersji F 750 GS generuje 77 KM przy 7500 obr/min i 83 Nm przy 6000 obr/min, a w F 850 GS - 95 KM przy 8250 obr/min i 92 Nm przy 6250 obr/min. Dostępna jest też stosowana w obu modelach wersja dedykowana posiadaczom prawa jazdy A2 o mocy 48 KM uzyskiwanych przy 6500 obr/min i momencie obrotowym 63 Nm osiąganym przy przy 4500 obr/min.

Jeźdźców obu maszyn wspiera przy tym zaawansowany pakiet elektroniki. W wersji podstawowej silniki dysponują trybami „Road” oraz „Rain”, a motocykle wyposażone są w ABS i kontrolę trakcji ASC (Automatic Stability Control).

Dodatkowo w opcji dostępne są tryby „Dynamic”, „Enduro” i „Enduro Pro” (przy czym ten ostatni jedynie dla F 850 GS), a także dynamiczna kontrola trakcji DTC (Dynamic Traction Control) oraz ABS Pro, czyli ABS na zakręty.

Dopracowana, przemyślana ergonomia, nowa rama i zawieszenia o dużych skokach sprawiają, że satysfakcję z jazdy można uznać za element stałego wyposażenia. Oba motocykle doskonale radzą sobie nie tylko na asfaltach ale też na kiepskich bocznych drogach i szutrówkach.
Jako motocykle stworzone z myślą o turystyce i pokonywaniu wielkich przestrzeni turystyczne enduro serii F oszczędnie obchodzą się z paliwem i mogą być w znacznym stopniu dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji posiadacza. Przydatna w tym jest szeroka gama wyposażenia dodatkowego, która w porównaniu z poprzednimi modelami została mocno rozbudowana.

 

Motor Presse Polska

 

Zobacz też: porównanie BMW F 750 GS z innymi turystycznymi enduro

Zobacz też: test BMW F 850 GS

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ