BMW F 850 GS i F 850 GS Adventure w leasingu 100%

Turbo oferta BMW. Możesz wyrwać F 850 GS lub GS Adventure już od 390 zł miesięcznie w specjalnej ofercie leasingowej 3asy Ride. To ostatni moment - oferta trwa jeszcze tylko dwa tygodnie!

BMW F 850 GS BMW Motorrad
BMW F 850 GS w akcji

BMW F 850 GS – motocykl na każdą drogę

BMW F 850 GS już 390 zł netto miesięcznie w promocyjnej ofercie 3asy Ride leasing 100%

BMW F 850 GS to następca kultowego F 800 GS uznanego na drogach całego świata jako świetny motocykl podróżniczy. Nowy model sprawdzi się nie tylko na trasach asfaltowych, ale też na nieutwardzonych szlakach i zawsze dowiezie cię do celu.  Dwucylindrowy rzędowy silnik osadzony w stalowej kratownicowej ramie zapewnia 95 KM mocy i 92 Nm momentu obrotowego. Takie osiągi w zupełności wystarczą do pokonania każdej, nawet najbardziej wymagającej drogi. O komfort i dobre prowadzenie dbają sprawdzone i dopracowane zawieszenia – z przodu widelec upside-down o średnicy goleni 43 mm, z tyłu centralny amortyzator ZF z regulacją napięcia wstępnego wygodnym pokrętłem, oraz tłumienia odbicia. Duże, 21-calowe przednie koło pozwoli ci bez stresu poruszać się nawet po bardziej wymagających drogach, a kanapa na uniwersalnej wysokości 860 mm (możliwość wyboru niższego lub wyższego 815-890 mm) pozwoli na pewne podparcie w trudnych sytuacjach. Oszczędny i dynamiczny silnik ze średnim spalaniem około 4,1 l na setkę pozwoli na przejechanie ponad 300 km na jednym tankowaniu 15-litrowego zbiornika. Niewielka szyba oferuje dobrą ochronę przed wiatrem, a wyświetlacz wyposażony seryjnie w komputer pokładowy PRO przekaże ci najważniejsze informacje podczas twojej podróży. Elektroniczne systemy bezpieczeństwa, takie jak ABS, system kontroli stabilności ASC, dwa tryby jazdy. Tak, ten motocykl zachęca do dalekich podróży.

BMW F 850 GS Adventure to nastawiona na jeszcze bardziej ekstremalną przygodę wersja, z 23-litrowym zbiornikiem paliwa pozwalającym przejechać ponad 500 kilometrów za jednym zamachem. Ma bardziej wyczynowy wygląd i lepszą ochronę przed wiatrem dzięki wyższej, regulowanej szybie. Przednie światło w wersji Adventure również w standardzie oparte jest na systemie LED. Podnóżki enduro pozwolą jeszcze lepiej kontrolować motocykl na nieutwardzonych szlakach, a seryjny bagażnik będący jednocześnie stelażem pod kufer centralny pozwoli zapakować się w podróż. Ekstremalna przygoda zaprasza.

BMW F 850 GSBMW Motorrad
BMW F 850 GS

Wybierz dodatkowe akcesoria

Jeśli to dla ciebie wciąż za mało, z oferty BMW możesz wybrać dodatkowe opcje wyposażenia takie jak dynamiczna kontrola trakcji DTC, elektroniczne sterowane zawieszenia Dynamic ESA, dodatkowe tryby jazdy PRO, czy asystenta zmiany biegów PRO pozwalający zmieniać biegi w górę i w dół bez użycia sprzęgła. W ofercie akcesoriów dodatkowych znajdziesz też nowy system oświetlenia LED, z wbudowanym oświetleniem do jazdy dziennej, który zapewni jasność sytuacji i dobrą widoczność nawet podczas jazdy w najciemniejszą noc. Ciągle mało? Jest więcej: 6,5-calowy wyświetlacz BMW Connectivity dzięki któremu może połączyć się z telefonem  i nawigacją, system bezkluczykowy Keyless Ride, czy też system monitorowania ciśnienia powietrza w kołach RDC. Oprócz tego cała masa akcesoriów w postaci wyższej szyby, dodatkowego oświetlenia, gmoli czy pełnego zestawu kufrów, które możesz dobrać z katalogu akcesoriów BMW.

Policz swoją ratę za BMW F 850 GS

Przygoda czeka, a teraz zachęca jeszcze bardziej, bowiem BMW F 850 GS do końca czerwca jest dostępne w specjalnej ofercie 3asy Ride leasing 100%. Dzięki tej ofercie BMW F 850 GS możesz kupić już za 390 zł netto miesięcznie, a F 850 GS Adventure za 422 zł netto miesięcznie. Oferta dotyczy okresu leasingowania na 36 miesięcy w opcji 33% wpłaty wstępnej oraz 33% wartości końcowej. Jeśli chcesz wybrać inny sposób leasingowania sprawdź ofertę i policz swoją ratę w KALKULATORZE BMW. Oferta trwa tylko do 30 czerwca.

Kalkulacja BMW F 850 GS

Kalkulacja BMW F 850 GS Adventure

BMW F 850 GS AdventureBMW Motorrad
BMW F 850 GS Adventure

BMW F 850 GS AdventureBMW Motorrad
BMW F 850 GS Adventure