REKLAMA

BMW G 310 GS - czyli najmniejsze turystyczne enduro w historii BMW

BMW pokazało model G 310 GS, to interesująca propozycja dla początkujących i całkiem rozsądny pomysł na budżetowego obieżyświata.

BMW G 310 GS BMW
BMW G 310 GS

Charakterystyczne owiewki i przedni błotnik sprawiają, że od razu wiesz z kim masz do czynienia. Tak, zgadza się to kolejne turystyczne enduro od Beemki, tyle że tym razem w rozmiarze XS.

BMW G 310 GS, bo o nim mowa ma kompaktowe rozmiary, 19-calowe koło z przodu i zawieszenia od długim skoku. Napędza go chłodzony cieczą, jednocylindrowy, czterozaworowy silnik o pojemności 313 cm3 z dwoma wałkami rozrządu, elektronicznym wtryskiem paliwa i obróconą o 180 stopni głowicą (układ dolotowy z przodu, wydech z tyłu).

Singiel generuje 34 KM mocy przy 9500 min i 28 Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 7500 min, co przy masie 169 kg powinno wystarczyć do dynamicznej jazdy.

Znając świetną ergonomie dużych GS-ów można śmiało założyć, że załoga nie będzie narzekać na brak komfortu, a funkcjonalność będzie na najwyższym poziomie.

zobacz galerię

Zobacz również:
Yamaha XT 1200 Z Super Tenere znika z rynku za sprawą normy euro 5. Czy jest możliwe, że producent zdecyduje się zaadaptować do następcy mocarny, uturbiony silnik z pokazanego niedawno prototypu?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA