BMW G 310 R może być twoje już za 77 zł!

Chciałbyś zacząć swoją przygodę na motocyklach, ale nie chcesz polegać na używkach? Za jedyne 77 złotych tygodniowo możesz cieszyć się z nowego BMW G 310 R prosto z salonu BMW Motorrad. Sprawdź atrakcyjną ofertę.

BMW G 310 R BMW Motorrad

77 zł tygodniowo za nowe BMW

Jeśli zawsze marzyłeś o tym żeby jeździć na motocyklach i chciałbyś zacząć swoją motocyklową przygodę, ale nowe motocykle wydają ci się zbyt drogie lub boisz się, że kupując motocykl używany z niepewnego źródła wpakujesz się na kosztowną minę, BMW ma dla ciebie genialne rozwiązanie. Już za 77 złotych tygodniowo możesz stać się właścicielem nowiutkiego BMW G 310 R i nie martwić się o problemy dotyczące motocykli używanych.

BMW za cenę jednodniowych zakupów?

Nowe BMW G 310 R może być twoje za 77 zł tygodniowo!

BMW G 310 R to doskonały wybór na miasto, oraz dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jednośladami. Jego parametry pozwalają poruszać się nim nie tylko posiadaczom prawa jazdy kategorii A, ale również A2. Odświeżona sylwetka, dopracowane detale i bogate wyposażenie, takie jak elektroniczne sterowanie przepustnicami ride-by-wire, sprzęgło z funkcją antyhoppingu, czyli zapobiegania blokowania się tylnego koła podczas redukcji biegu, oraz wydajne i oszczędne oświetlenie oparte o diody LED czynią z G 310 R prawdziwie nowoczesny motocykl, a dopracowany jednocylindrowy silnik oferujący dobrą ekscytującą oraz niewielka masa własna, dzięki której BMW prowadzi się lekko i przewidywalnie powodują, że każda jazda nim będzie dostarczała mnóstwo przyjemności. Wąska sylwetka pozwoli dynamicznie przemieszczać się w miejskich korkach, a niewielki apetyt na paliwo pozwoli ci zapomnieć o częstym i drogim tankowaniu. Ale ten motocykl nie jest stworzony tylko na miasto – da ci mnóstwo frajdy również w trasie oraz na krętych drogach.

BMW G 310 RBMW Motorrad

Atrakcyjna oferta leasingowa na motocykl BMW

Dzięki programowi finansowemu BMW Financial Services za cenę skromnych codziennych zakupów możesz stać się posiadaczem nowego motocykla BMW. Kwota 77 złotych netto tygodniowo została wyliczona z miesięcznej raty wynoszącej zaledwie 310 zł netto. Warunkami oferty BMW Leasing dla modelu G 310 R jest 23% wpłata początkowa (około 5450 zł), okres finansowania wyliczony na 48 miesięcy, oraz 20% wpłata końcowa (około 4800 zł). Jeśli interesuje cię inna oferta finansowania w BMW 3Easy Ride możesz ustalić dogodne dla ciebie zasady i spełnić marzenie o nowym motocyklu na własnych zasadach. Dodatkowo będąc przedsiębiorcą możesz liczyć na wszelkie przywileje, czyli możliwość odliczenia podatku VAT, oraz potraktować część kosztów jako koszty uzyskania przychodu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.bmw-motorrad.pl/rzuc-wyzwanie-miastu

Zalety BMW G 310 R:

  • Lekki i zwinny
  • Oszczędny
  • Dopracowany 
  • Dynamiczny
  • Oszczędny
  • Nowoczesny
  • Możesz go mieć za jedyne 77 zł tygodniowo!

BMW G 310 RBMW Motorrad