REKLAMA

BMW GS MOTOCYKL Challenge 2010

To już czwarta edycja imprezy z serii BMW GS MOTOCYKL Challenge. Tym razem wszyscy miłośnicy motocykli enduro spod znaku BMW 21 maja zjadą do Masłowa koło Kielc na kolejny weekend pełen wrażeń.

Dla uczestników przewidziane są aż cztery trasy o zróżnicowanym poziomie trudności i długości.
Trasa turystyczna - najłatwiejsza trasa widokowa o długości 50 km wiodąca przez drogi asfaltowe i szutrowe.
Trasa Adventure o długości 30 km i średnim stopniu trudności. Poprowadzi przez drogi szutrowe i gruntowe oraz przejazdy przez strumienie i inne przeszkody.
Trasa Extreme to już 100% offroad dla wprawionych jeźdźców. Strome zjazdy, podjazdy i dużo przeszkód. Długość 10 km.
Trasa Rajdowa to krótka 5 kilometrowa pętla pokonywana na czas.

W programie również jazdy szkoleniowe z instruktorami. Koszt udziału to 400 zł za osobę i motocykl (w tej kasie materiały nawigacyjne, obsługa instruktorów, wyżywienie, udział w imprezie i pikniku, ochrona motocykli na terenie obozu, zaplecze medyczne, koszulka) Zakwaterowanie we własnym zakresie. Więcej informacji na www.bmw-gsmotocyklchallenge.pl.

Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA