BMW GS Motocykl Challenge przeniesione

W związku z warunkami pogodowymi i charakterem terenu po deszczach w Masłowie k/Kielc organizatorzy zostali zmuszeni do przeniesienia IV Edycji GS Challenge do Rząsawy koło Bełchatowa.

Po ostatnich ulewach drogi w Masłowie są bardzo podmokłe i błotniste, i nic nie wskazuje, żeby sytuacja miała szybko wrócić do normy. Uczestnictwo w imprezie wiązało by się z bardzo wysokim stopniem trudności zaplanowanych tras. Oczywiście dla wielu z uczestników byłoby to kolejne wyzwanie, które wiązałoby się z niepotrzebnym ryzykiem i w efekcie niezadowoleniem sporej części uczestników naszej imprezy.

Teren w rejonie Bełchatowa zapewnia większą elastyczność w doborze tras w zależności od warunków pogodowo-terenowych. Z pewnością jest też równie ciekawy, co gwarantuje odpowiedni poziom atrakcji wszystkim właścicielom GS-ów.

Organizatorowi udało się też zapewnić odpowiednie warunki zakwaterowania dla wszystkich zainteresowanych.

Zobacz również:
Tradycyjny częstochowski zlot gwiaździsty na rozpoczęcie sezonu trafi pod lupę prokuratury i sanepidu. Instytucje mają sprawdzić czy organizator nie złamał obostrzeń sanitarnych i czy nie sprowadził zagrożenia na uczestników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA