BMW Motorrad Days - Berlin 2022

Po dwóch latach pandemii powraca największa impreza miłośników BMW - Motorrad Days, które w tym roku odbędą się w Berlinie. 

Na ten moment czekali wszyscy miłośnicy motocykli BMW. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią covid 19, powraca największa impreza BMW - Motorrad Days. Przez ostatnie lata była ona organizowana w samym sercu Alp, niemieckim Garmisch-Partenkirchen. W tym sezonie BMW Motorrad Days zawita do stolicy Niemiec, Berlina

 

BMW Motorrad Days Berlin 2022BMW Motorrad

 

Czy w Berlinie jest takie miejsce, które pozwoli pomieścić tysiące motocyklistów? Oczywiście, że tak! Tegoroczna edycja zostanie zorganizowana na terenach zielonych należących do centrum wystawienniczego targów w Berlinie. Już dziś wiemy, że podczas BMW Motorrad Days ponad 4000 m2 zajmą wystawy związane z prezentacją marki. Dodatkowo na terenach zielonych pojawi się ponad 50 wystawców związanych z podróżami, akcesoriami, czy turystyką a imprezę uświetnią koncerty i zapierający dech w piersiach pokaz FMX. Ukoronowaniem pokazów będą występy motocyklistów w beczcie śmierci, dzięki któremu na chwilę zapomnisz o działaniu siły grawitacji!

 

BMW Motorrad Days Berlin 2022BMW Motorrad

 

BMW Motorrad Days są nie tylko okazją do spotkania się z przyjaciółmi. W sektorze nazwanym Wheels Area będziesz mógł podziwiać motocykle customowe. W Kids Area - tylko w tym miejscu do jazdy nie będzie wymagana prawo jazdy - nawet dzieci nie będą mogły narzekać na nudę, podczas gdy ty będziesz mógł przetestować podczas jazdy próbnej najnowsze modele motocykli BMW. To nie wszystko. W Motorsport Area będziesz mógł spotkać się oko w oko z zespołem BMW Motorrad WSBK, a mobilne kino jeszcze dokładniej przybliży ci świat miłośników i podróżników związanych z BMW Motorrad. 

 

BMW Motorrad Days Berlin 2022BMW Motorrad

 

W Berlinie nie mogło też zabraknąć polskiego akcentu. Już dziś wiemy, że BMW Motorrad Polska będzie miało swój specjalny namiot, który ma stać się miejscem integracji polskiej grupy odwiedzających BMW Motorrad Days jak i dilerów. 

A skoro już będziesz w Berlinie, miejscu w którym powstają motocykle spod znaku biało-niebieskiej szachownicy, obowiązkowym punktem programu będzie zajrzenie za kulisy fabryki motocykli BMW. Takie rzeczy są możliwe tylko podczas BMW Motorrad Days. 

Już dziś zarezerwuj sobie czas! Widzimy się w pierwszy weekend lipca (2-3 lipca).

Uczestnictwo w BMW Motorrad Days jest możliwe wyłącznie po wykupieniu biletu wstępu. Kliknięcie w ten link przeniesie cię do aplikacji, pozwalającej szybko kupić wejściówkę.

 

BMW Motorrad Days Berlin 2022BMW Motorrad