BMW Motorrad Premium Selection. Tak kupisz pewną używkę!

Planujesz zakup używanego motocykla, ale obawiasz się, że wejdziesz na minę? Skorzystaj z programu BMW Motorrad Premium Selection – tutaj każdy motocykl jest pewny!

BMW Motorrad Premium Selection to program, w ramach którego możesz kupić dokładnie sprawdzony i pewny motocykl używany BMW. Każdy egzemplarz przechodzi rygorystyczną kontrolę techniczną, obejmującą także historię pojazdu i skrupulatną weryfikację przebiegu. Dzięki temu możesz być pewien stanu technicznego swojego motocykla, a dodatkowo otrzymujesz od BMW Motorrad ochronę gwarancyjną na 24 miesiące.

Po zakupie motocykla w ramach programu BMW Motorrad Premium Selection nie musisz martwić się o serwis przez 6 miesięcy lub 10 tys. km – twoja maszyna będzie jest przygotowana do jazdy. Dealer, u którego zdecydujesz się skorzystać z programu BMW Motorrad Premium Selection, może przedstawić ci ofertę odkupu twojego motocykla. Dostępna jest także możliwość finansowania motocykla – zarówno w formie leasingu BMW Comfort Lease, jak i korzystnie oprocentowanego kredytu.

BMW Motorrad Premium Selection – dlaczego warto?

  • 24 miesiące ochrony gwarancyjnej
  • Kontrola serwisowa 360 stopni
  • Atrakcyjne finansowanie
  • Sprawdzona historia motocykla i jego przebieg
  • Brak konieczności serwisowania przez 6 miesięcy lub 10 000 km
  • Oferta odkupu dotychczasowego motocykla

Już dziś odwiedź stronę Garaż BMW i sprawdź ofertę motocykli dostępnych w ramach programu BMW Motorrad Premium Selection.