BMW R 1200 GS Adventure z Lego Technic

Z okazji 40 lecia serii Lego Technic, firma wypuściła zestaw, w którym do złożenia jest BMW R 1200 GS. Jedna z paczek trafiła do naszej redakcji.

Choć zestaw wygląda na banalnie prosty, wcale takim nie jest. Złożenie zajęło dobre półtorej godziny, a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W dwucylindrowym silniku poruszają się tłoki, napęd tylnego koła jest przenoszony za pomocą wału kardana, w motocyklu działają oba zawieszenia, a szyba w owiewce ma możliwość regulacji, tak jak w prawdziwym GS-ie.

Zestaw ma 18 cm wysokości, 32 cm długości i 10 cm szerokości. Można go zbudować, używając interaktywnej aplikacji LEGO z instrukcjami budowania w 3D.

Dziesięciu szczęśliwców, którzy regularnie czytają nasz magazyn, miało szansę wygrania tego zestawu. Do kogo pojadą klocki Lego? Przeczytaj w numerze lutowym Motocykla.

Jeśli chciałbyś mieć taki zestaw u siebie, nic straconego. Zestaw LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure (nr katalogowy 42063) będzie dostępny od 1 stycznia w hipermarketach, sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce, w sugerowanej cenie 219,99 zł.

Zobacz również:
REKLAMA