REKLAMA

BMW R nineT Racer - nowość 2017

Jesteś fanem klasyki? BMW ma coś dla ciebie! R nineT Racer po prostu zmiażdży cię wyglądem i miło zaskoczy całą resztą. Cofnij się w czasie w lata 70.!

Nowości 2017: BMW R nineT Racer.

Półowiewka i sportowe malowanie maszyn BMW z przeszłości w bardzo udany sposób nawiązują do klimatu wprost z lat 70. ubiegłego wieku. Z kolei chłodzony powietrzem i olejem bokser o pojemności 1170 cm3 i mocy 110 KM, zawieszenia (widelec teleskopowy i Paralever) oraz hamulce (z przodu dwie tarcze o śr. 320 mm) z ABS-em w standardzie to ukłon w stronę współczesności. Mało tego dzięki modułowej budowie bazującej na modelu R nineT masz szerokie pole do popisu w temacie przeróbek. Łatwo stworzysz własną wersję Racera. 
Już w standardowej wersji spodoba ci się dbałość o detale - wystarczy rzut okiem na kute i anodowane półki oraz sety podnóżków.

zobacz galerię

Zobacz również:
Za sprawą epidemii koronawirusa sprzedaż nowych motocykli w kwietniu spadła niemal o 50%, podobna sytuacja miała miejsce w przypadku używanych motocykli sprowadzanych z zagranicy. Na szczęście pod koniec miesiąca trend spadkowy nie tylko został zatrzymany, ale nawet się odwrócił.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA