BMW R1200RT 2014

Jak to niektórzy mawiają zdjęcia szpiegowskie zostały zrobione naleśnikiem, schabowym albo patelnią (chyba że sprzęt był porządny tylko odległość za duża), ale mimo tego można dostrzec sporo interesujących detali i niemal na 100% zdjęcia przedstawiają nowego R1200 RT.

Wiele wskazuje na to, że silnik stworzony dla R1200 GS, trafi już niebawem do turystycznego RT. Tym samym będziemy mieli flagowego turystyka BMW z chłodzeniem cieczą. Oprócz tego na zdjęcia da się dostrzec reflektor łudząco podobny do tego w K1600 GTL, czyżby więc adaptacyjny ksenon z funkcją doświetlania zakrętów?Poza tym można się jedynie domyślać choć nie bez podstaw, że motocykl będzie dysponował kontrolą trakcji, oczywiście ABS-em. Być może doczekamy się nowego systemu ESA? tego nie wiemy. Nie wiadomo też kiedy zobaczymy nowego R1200RT w całości i bez kamuflażu - być może czas nadejdzie bliżej jesieni lub przy okazji wystawy motocyklowej w Mediolanie.


Zobacz również:
W 1998 roku Yamaha pokazała YZF-R1, który na zawsze zmienił oblicze motocykli sportowych. Rok później pojawiła się limitowana do 500 sztuk R7. Czy nowa Yamaha R7 będzie kontynuować sportowe tradycje? Czy będzie to raczej krok w kierunku przydatności na co dzień?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA