Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

BMW R1200RT 2014

Jak to niektórzy mawiają zdjęcia szpiegowskie zostały zrobione naleśnikiem, schabowym albo patelnią (chyba że sprzęt był porządny tylko odległość za duża), ale mimo tego można dostrzec sporo interesujących detali i niemal na 100% zdjęcia przedstawiają nowego R1200 RT.

Wiele wskazuje na to, że silnik stworzony dla R1200 GS, trafi już niebawem do turystycznego RT. Tym samym będziemy mieli flagowego turystyka BMW z chłodzeniem cieczą. Oprócz tego na zdjęcia da się dostrzec reflektor łudząco podobny do tego w K1600 GTL, czyżby więc adaptacyjny ksenon z funkcją doświetlania zakrętów?Poza tym można się jedynie domyślać choć nie bez podstaw, że motocykl będzie dysponował kontrolą trakcji, oczywiście ABS-em. Być może doczekamy się nowego systemu ESA? tego nie wiemy. Nie wiadomo też kiedy zobaczymy nowego R1200RT w całości i bez kamuflażu - być może czas nadejdzie bliżej jesieni lub przy okazji wystawy motocyklowej w Mediolanie.


Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij