[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

BMW RR Days 2018 - dzień pierwszy za nami

BMW RR Days 2018 BMW RR Days 2018

BMW RR Days w tym roku zorganizowano na torze Poznań. Prognozy pogody wywoływały trwogę w sercach motocyklistów, ale na szczęście strach ma wielkie oczy. Oprócz czarnych chmur zbierających się nad torem nic strasznego się nie wydarzyło.

Motocyklistów uczestniczących w imprezie podzielono na grupy - każdy mógł wyjeździć się do spodu na torze w grupie odpowiadającej jego własnym umiejętnościom. Przewodnikami grup byli doświadczeni instruktorzy z California Superbike School, więc w razie czego służyli radą i pomocą.

Chętni mogli na miejscu przetestować motocykle BMW z serii S (do wyboru: S 1000 RR, S 1000 R oraz S 1000 XR). W padoku dodatkowo można było przybić piątkę z czołowymi zawodnikami z Mistrzostw Polski. Dodatkowo można było sprawdzić moc swojej maszyny na hamowni, zaopatrzyć się w oryginalne części i akcesoria BMW (Inchcape Motor), opony Dunlop oraz torowe części i gadżety (Legato Motocykle). A także przeprowadzić profesjonalny serwis zawieszenia. 

REKLAMA

Pierwszy dzień imprezy udał się znakomicie! Kto nie zdążył może przyjechać na tor jeszcze dzisiaj! Pamiętajcie - tor Poznań, Przeźmierowo, ulica Wyścigowa. Serdecznie zapraszamy!

zobacz galerię

Zobacz również:
Pamiętacie jak przed kilkoma miesiącami szukaliśmy motocyklisty, który odważy się odwiedzić najpiękniejsze miejsca w Europie? Chętnych gotowych przyjąć pracę marzeń było sporo, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA