BMW RR Days 2018 - dzień pierwszy za nami

BMW RR Days 2018 Jarosław Modrzejewski
BMW RR Days 2018

BMW RR Days w tym roku zorganizowano na torze Poznań. Prognozy pogody wywoływały trwogę w sercach motocyklistów, ale na szczęście strach ma wielkie oczy. Oprócz czarnych chmur zbierających się nad torem nic strasznego się nie wydarzyło.

Motocyklistów uczestniczących w imprezie podzielono na grupy - każdy mógł wyjeździć się do spodu na torze w grupie odpowiadającej jego własnym umiejętnościom. Przewodnikami grup byli doświadczeni instruktorzy z California Superbike School, więc w razie czego służyli radą i pomocą.

Chętni mogli na miejscu przetestować motocykle BMW z serii S (do wyboru: S 1000 RR, S 1000 R oraz S 1000 XR). W padoku dodatkowo można było przybić piątkę z czołowymi zawodnikami z Mistrzostw Polski. Dodatkowo można było sprawdzić moc swojej maszyny na hamowni, zaopatrzyć się w oryginalne części i akcesoria BMW (Inchcape Motor), opony Dunlop oraz torowe części i gadżety (Legato Motocykle). A także przeprowadzić profesjonalny serwis zawieszenia. 

Pierwszy dzień imprezy udał się znakomicie! Kto nie zdążył może przyjechać na tor jeszcze dzisiaj! Pamiętajcie - tor Poznań, Przeźmierowo, ulica Wyścigowa. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:
REKLAMA