[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

BMW RR Days Brno 2017

Lubisz adrenalinę i upalanie motocykli na torze? BMW RR Days 2017 to świetna okazja do genialnej zabawy i wypróbowania nowego S 1000 RR na torze gdzie ścigają się maszyny MotoGP.

BMW RR Days 2017 BMW RR Days 2017 na torze w Brnie, BMW S 1000 RR

BMW Motorrad już po raz szósty zaprasza na imprezę BMW RR Days. Otwarty event na torze wyścigowym odbędzie się w dniach 10 - 11 maja w na Automotodromie Brno w Czechach. Poza jazdą na własnym motocyklu będziesz miał możliwość przetestowania na torze wyścigowym nowego BMW S 1000 RR.

Jeśli chcesz wziąć udział musisz się zarejestrować. Wstęp na tor wyścigowy możliwy jest wyłącznie w odpowiednim stroju motocyklowym. Organizatorzy zalecają integralny kask motocyklowy z zapięciem typu DD, jednoczęściowy skórzany kombinezon motocyklowy z ochraniaczami, skórzane rękawice i odpowiednie buty. Jeśli nie masz takiego kompletu możesz korzystać ze zwykłych ciuchów motocyklowych z ochraniaczami, ale na własną odpowiedzialność.

Cena udziału w jednym dniu wydarzenia to 169 / 180 EUR w zależności od daty zgłoszenia. Koszt  udziału w 2 dniach wynosi 315 / 330 EUR. Opłata obejmuje 5 x 20 minut jazdy po torze na własnym motocyklu, 1 x 20 minut jazdy na torze nowym BMW S 1000 RR (w zależności od dostępności) oraz posiłki i napoje jak również obowiązkowy pomiar czasu (kaucja za transponder płatna osobno).

Do udziału w imprezie dopuszczone są motocykle wszystkich producentów, a nie tylko BMW, więc jeśli masz Suzuki, Yamahę czy np. Ducati również możesz wziąć udział w imprezie i wypróbować S 1000 RR.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji: http://bmw-rrdays.com/


zobacz galerię

Zobacz również:
Największa ogólnopolska wystawa motocyklowa jednak odbędzie się w tym roku. Nowa data zaplanowana jest na sierpień.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA