Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

BMW RR Days - zaproszenie

Piękna pogoda, a do tego tor wyścigowy i motocykle BMW do dyspozycji. Czego chcieć więcej? Jeśli chcesz miło spędzić dzień - spiesz się i kieruj do Kamienia Śląskiego. Dziś drugi dzień BMW RR Days.

BMW RR Days na torze Silesia Ring BMW RR Days na torze Silesia Ring

Wczoraj z samego rana tor Silesia Ring przywitał uczestników BMW RR Days ulewnym deszczem. Na szczęście strach ma wielkie oczy, więc po dłuższej chwili niebo się rozjaśniło, a zza chmur wyszło słońce. Nitka toru błyskawicznie wysychała i można było jeździć.

BMW zapewnia motocykle testowe - do dyspozycji uczestników jest cała seria S, tzn. sportowy S 1000 RR, naked S 1000 R oraz bardziej turystyczny S 1000 XR. Na miejscu możesz się zaopatrzyć w części i gadżety BMW (stoisko Inchcape Motor), sportowe części i akcesoria (Legato Motocykle), opony (Dunlop) oraz spotkać się z zawodnikami na co dzień ścigającymi się w Mistrzostwach Polski i Europy.

Nawet fani off-roadu i dużych GS-ów nie będą się nudzić - Akademia Enduro pomoże podszkolić umiejętności i miło spędzić czas. 

Przepis na udany dzień już znasz. Teraz wystarczy przyjechać do Kamienia Śląskiego i dobrze się bawić! Zapraszamy w imieniu organizatorów.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij