Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

BMW pokaże HP4 S1000RR?

HP, czyli po prostu High Performance oznacza, że S1000RR HP4 będzie bardziej wypasioną wersją zwykłego S1000RR. CZy BMW rzeczywiście zamierza oferować taki sprzęt?

Wcześniej w gamie HP pojawiły się trzy motocykle HP2 Sport, HP2 Megamoto i HP2 Enduro - każdy z nich był harkorową wersją cywilnego motocykla - mocniejszą, lżejszą i o wiele wiele droższą co spowodowało, że nie były one hitem sprzedaży. Teraz mówi się o tym że powstanie wersja HP4 S1000RR.

HP4 ma mieć elektronicznie sterowane zawieszenie, seryjny pakiet Akrapović Titanium, kute obręcze kół, asystenta startu, odświeżoną 7-stopniową kontrolę trakcji, poprawione hamulce ii... wciąż tą samą moc - 193 KM. Motocykl ma ważyć poniżej 200 kg już gotowy do jazdy. Czyżbyśmy mieli tu do czynienia z motocyklem gotowym do wyścigów?

Choć cena nie jest jeszcze znana, zachodnie media wyceniają go na jakieś 20-25 tysięcy Euro, ale tu niestety sprawdza się zasada że jeśli jesteś jednym z tych, którzy pytają o cenę to znaczy, że cię nie stać.


Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij