BMW: więcej kupujesz, więcej zyskujesz

BMW w sierpniu wyciąga asa z rękawa: im więcej ubrań i akcesoriów motocyklowych kupisz, tym więcej zyskasz! Jak to możliwe? Już wyjaśniamy.

August Magic BMW

Lato to czas motocyklistów: długie przejażdżki w stronę zachodzącego słońca, mnóstwo przygód na horyzoncie oraz ciepła letnia bryza kojarząca się z wolnością. Oprócz tych magicznych letnich dni w sierpniu BMW przygotowało dla Ciebie magiczną ofertę - możesz oszczędzać pieniądze, jednocześnie je wydając. A im więcej akcesoriów i ubrań motocyklowych kupisz, tym więcej zyskasz!

Jeśli w dniach 1-31 sierpnia u dowolnego autoryzowanego dealera BMW kupisz swój wymarzony motocykl lub skuter, to otrzymasz: 5-letni pakiet ochronny na motocykl, a dodatkowo plecak motocyklowy i skorzystasz z oferty w ramach której możesz zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie je wydając.

Jak? To proste: im więcej ubrań motocyklowych i akcesoriów kupisz, tym więcej zyskasz. Począwszy od rabatu równego 675 zł przy zakupie za 4500 zł, aż do rabatu wnoszącego 2300 zł. Co ważne promocyjną ofertą jest objęty cały asortyment, więc na bank znajdziesz coś dla siebie! 

Poniżej szczegółowe promocji August Magic czekającej w salonach BMW Motorrad:

  • 4500 zł > 675 zł rabatu
  • 7000 zł > 1150 zł rabatu
  • 9000 zł > 1800 zł rabatu
  • 11500 zł > 2300 zł rabatu

Nie trać czasu i nie zwlekaj - jeszcze w sierpniu odwiedź najbliższego dealera BMW Motorrad. Spełniaj swoje marzenia i oszczędzaj!