BP Łódź zaprasza już w niedzielę!

Już 15 maja odbędzie się trzecia impreza tegorocznego cyklu Motocyklowych Niedziel na Stacji BP. Na wszystkich odwiedzających czeka sporo atrakcji. Imprezie patronuje MOTOCYKL.

W tym roku po raz pierwszy do cyklu imprez organizownaych przez BP pod patronatem MOTOCYKLA dołączy stacja w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 252. Tradycyjnie już, stacja będzie zamknięta dla samochodów, a wstęp na nią będą miały tylko motocykle. BP i MOTOCYKL zapraszają na kolejną imprezę z cyklu Motocyklowych Niedziel na Stacjach BP.

Tegoroczne imprezy BP oferują jeszcze więcej atrakcji niż w poprzednich latach. Tak jak wcześniej w strefie POWER pojawi się bezpłatna hamownia firmy Ratka Motocykle, będą pokazy stunterskie i trialowe w strefie SHOW, prezentacje nowych ciuchów i akcesoriów motocyklowych, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej w strefie EDUKACJA, pokaz customów w strefie CUSTOM, w strefie ROZRYWKA konkursy z nagrodami oraz nasza MOTOCYKLOWA GIĘTARA, w której również można wygrać ciekawe nagrody. Impreza startuje o godzinie 11 i potrwa do późnego popołudnia.

Więcej info na www.motocyklowaniedziela.pl

A tak było w Szczecinie i Poznaniu:

Szczecin:


BP Szczecin 108.jpg

BP Szczecin 085.jpg

Poznań:

IMG_8087.jpg

REKLAMA

REKLAMA