[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Backflip na Harleyu

Harleyowcy drżyjcie! Wasze legendarne maszyny od zawsze symbolizowały wolność... Już niedługo to się może zmienić bo jak się okazuje maszyny z Milwaukee świetnie nadają się do... FMX!

W miniony weekend udowodniło to aż dwóch freestylerów. Pierwszy australijczyk Kain Saul na przerobionym specjalnie na potrzeby FMX Harleyu-Davidsonie XR1200 już w sobotę wykonał backflipa i pięknie wylądował. Drugi, Chuck Carothers prawie przebił jego wyczyn dzień później wykonując backflipa na seryjnym egzemplarzu XR-a 1200 podczas FMX Gladiator Games w Pradze. Mówiąc "prawie" mam na mysli, że udało mu się wykonać backflipa, jednak przy lądowaniu zaliczył wysiadkę a motocykl wbił się w ścianę z gąbki. Obyło się bez ofiar. Z resztą zobaczcie sami:

REKLAMA

Zobacz również:
Od lutego wchodzi w życie nowe porozumienie na linii UE - Japonia. Jest szansa że motocykle z Japonii potanieją na europejskim podwórku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij