[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Backflip na Harleyu

Harleyowcy drżyjcie! Wasze legendarne maszyny od zawsze symbolizowały wolność... Już niedługo to się może zmienić bo jak się okazuje maszyny z Milwaukee świetnie nadają się do... FMX!

W miniony weekend udowodniło to aż dwóch freestylerów. Pierwszy australijczyk Kain Saul na przerobionym specjalnie na potrzeby FMX Harleyu-Davidsonie XR1200 już w sobotę wykonał backflipa i pięknie wylądował. Drugi, Chuck Carothers prawie przebił jego wyczyn dzień później wykonując backflipa na seryjnym egzemplarzu XR-a 1200 podczas FMX Gladiator Games w Pradze. Mówiąc "prawie" mam na mysli, że udało mu się wykonać backflipa, jednak przy lądowaniu zaliczył wysiadkę a motocykl wbił się w ścianę z gąbki. Obyło się bez ofiar. Z resztą zobaczcie sami:

Zobacz również:
Mimo przełożenia terminu targów Warsaw Motorcycle Show i tak zobaczycie nowości Yamahy na sezon 2020. Zapraszamy na dni otwarte do warszawskich dealerów tej marki: POLand POSTITION oraz Uhma Bike.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA