[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Bądź jak heros

Dość dawno pisaliśmy o specjalnych kombinezonach motocyklowych a'la superhero stworzonych przez firmę Universal Designs. To milusio, że twórcy superprodukcji kinowych prosto z Holywoodu dbają o nas motocyklistów i że znaleźli sobie kolejny sposób na wypchanie kiesy drobniakami, ale przynajmniej nadają trochę kolorytu kwestiom ubioru motocyklowego.

Wcześniej pokazywaliśmy strój Batmana i Wolverine'a. Z tamtych dwóch zdecydowanie bardziej męsko wyglądał... no właśnie - który? Firma Universal Designs jednak od tego czasu nieźle się rozkręciła tworząc stroje z filmów TRON i Iron Man (poniżej). Na ich stronie możemy również znaleźć zapowiedzi kolejnych kostiumów. Tym razem będzie to niewidomy Dare Devil który niespecjalnie cieszy się popularnością w Polsce, a film o tym bohaterze granym przez Bena Afflecka trąci już nieco myszką. Drugą postacią będzie pierwszy mściciel rodem z USA czyli Kapitan America - ciekawe czy dodadzą tarczę w gratisie. Moment na tego bohatera jest dobry  bo przecież premiera filmu tuż tuż. Ceny nie są znane, a jedyna grafika to tylko zajawki bez żadnych szczegółów. Z resztą zobaczcie sami.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij