Bądź zawsze na bieżąco - zamów newsletter BMW Motorrad!

Warto wiedzieć więcej, warto wiedzieć szybciej. Jeżeli jesteś motocyklistą, jeżeli jesteś miłośnikiem marki BMW - masz szczęście bo czeka na ciebie newsletter BMW Motorrad.

BMW Motorrad

W dzisiejszym świecie informacja to potęga. Nie tylko w biznesie. Jeżeli wiesz więcej, czerpiesz informacje z pewnych źródeł i dostajesz je w pierwszej kolejności - możesz pochwalić się wiedzą.

W myśl tej zasady, ekipa BMW Motorrad postanowiła dać Ci do ręki narzędzie, które pozwoli ci zabłysnąć w gronie znajomych motocyklistów - jedyny w swoim rodzaju newsletter dzięki któremu uzyskasz pierwszeństwo w dostępie do nowinek ze świata BMW.

Tworzony przez motocyklistów i dla motocyklistów newsletter BMW Motorrad, adresowany jest nie tylko do posiadaczy i przyjaciół marki BMW ale i do wszystkich zainteresowanych motocyklami i skrywaną przez nie najnowocześniejszą technologią.

By zyskać dostęp do informacji o nowych modelach, najnowszej technologii, produktach oraz  imprezach organizowanych przez BMW Motorrad wejdź na STRONĘ, wypełnij formularz a następnie odbierz maila i potwierdź subskrypcję.

Tak więc, jeżeli chcesz wiedzieć jako pierwszy o nowościach ze świata BMW Motorrad, zapisz się! Wystarczy podać kraj, adres e-mail i podstawowe dane.

 

 

BMW Motorrad

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ