[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Bajaj Pulsar 125 już w sprzedaży

Pulsar NS 125 właśnie trafił do polskich salonów. Czy indyjski motocykl podbije polskie drogi?

Bajaj Pulsar 125 Bajaj Pulsar 125

Pulsar NS 125 to uniwersalny motocykl o sportowym zacięciu. Właśnie trafił on do punktów dealerskich sieci Bajaj. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z motocyklami, wrócić do motocykla po latach czy nawet jeśli szukasz maszyny do jazdy na co dzień, to ten model może cię zainteresować.

4-zaworowy silnik, wtrysk paliwa oraz zapłon DTS-i w połączeniu z wpadającym w oko, nowoczesnym designem i lekkim podwoziem robią robotę. Całość uzupełniają skuteczne, sprzężone hamulce (układ CBS). Pulsar NS 125 spokojnie da radę w gęstym ruchu ulicznym. Nie bez znaczenia jest również cena - 7999 zł.

REKLAMA

Więcej informacji o Pulsarze NS 125 znajdziesz na stronie www.bajaj.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij