[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Bajaj Pulsar 125 już w sprzedaży

Pulsar NS 125 właśnie trafił do polskich salonów. Czy indyjski motocykl podbije polskie drogi?

Bajaj Pulsar 125 Bajaj Pulsar 125

Pulsar NS 125 to uniwersalny motocykl o sportowym zacięciu. Właśnie trafił on do punktów dealerskich sieci Bajaj. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z motocyklami, wrócić do motocykla po latach czy nawet jeśli szukasz maszyny do jazdy na co dzień, to ten model może cię zainteresować.

4-zaworowy silnik, wtrysk paliwa oraz zapłon DTS-i w połączeniu z wpadającym w oko, nowoczesnym designem i lekkim podwoziem robią robotę. Całość uzupełniają skuteczne, sprzężone hamulce (układ CBS). Pulsar NS 125 spokojnie da radę w gęstym ruchu ulicznym. Nie bez znaczenia jest również cena - 7999 zł.

REKLAMA

Więcej informacji o Pulsarze NS 125 znajdziesz na stronie www.bajaj.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Zespół Wójcik FHP YART Racing Team zaprezentował nowe barwy, motocykle Yamaha i zawodników, którzy będą walczyć o tytuły we wszystkich kategoriach motocyklowych mistrzostw Polski WMMP i międzynarodowej serii Alpe Adria Road Racing.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA