Bajaj Pulsar 200 - nowy naked

Hindusi z Bajaja nie zamierzają odpuszczać! Nową bronią w ich arsenale jest model Pulsar w dwóch wersjach: naked - NS 200 oraz obudowany RS 200.

Bajaj Pulsar 200 Bajaj
Bajaj Pulsar 200

Masz prawo jazdy kategorii A2 i szukasz niebanalnego motocykla, którego zakup nie zrujnuje ci kieszeni? Bajaj ma dwa poważne argumenty - nazywają się Pulsar NS 200 oraz Pulsar RS 200. Maszyny swoim wyglądem przykuwają wzrok - ostre linie owiewek, soczewkowe reflektory, czy wyświetlacz LCD w kokpicie robią robotę.

Do napędu użyto chłodzonego cieczą, jednocylindrowego silnika o mocy 24,5 KM. W jego głowicy pracują cztery zawory, ale największą ciekawostką jest zastosowanie aż trzech świec zapłonowych - podobnie jak w większym Dominarze 400. Osiągi trafiają na tylne koło za pomocą 6-biegowej przekładni. O wyhamowanie emocji dbają wydajne hamulce z układem ABS. Z przednią tarczą o średnicy 300 mm współpracuje dwutłoczkowy zacisk. Wąskie opony (100 mm z przodu i 130 mm z tyłu) w połączeniu z neutralnie zestrojonymi zawieszeniami zapewniają dobrą poręczność w mieście i na krętej drodze.


Niezależnie, czy wybierzesz nakeda, czy wersję z owiewką będziesz się cieszył z jazdy. Tym bardziej, że ceny nie rzucają na kolana: obudowany Pulsar RS 200 będzie kosztował 12 999 zł, a wersja naked - Pulsar NS 200 - będzie tańsza o 2000 zł (jej cena wynosi 10 999 zł).
Oba motocykle będą dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Niebawem do oferty dołączy Pulsar 125, którym można jeździć z prawem jazdy kategorii B. Więcej szczegółów u najbliższego dealera lub na
www.bajaj.pl

Zobacz również:
REKLAMA