[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.7

Bajaj Pulsar 200 - nowy naked

Hindusi z Bajaja nie zamierzają odpuszczać! Nową bronią w ich arsenale jest model Pulsar w dwóch wersjach: naked - NS 200 oraz obudowany RS 200.

Bajaj Pulsar 200 Bajaj Pulsar 200

Masz prawo jazdy kategorii A2 i szukasz niebanalnego motocykla, którego zakup nie zrujnuje ci kieszeni? Bajaj ma dwa poważne argumenty - nazywają się Pulsar NS 200 oraz Pulsar RS 200. Maszyny swoim wyglądem przykuwają wzrok - ostre linie owiewek, soczewkowe reflektory, czy wyświetlacz LCD w kokpicie robią robotę.

Do napędu użyto chłodzonego cieczą, jednocylindrowego silnika o mocy 24,5 KM. W jego głowicy pracują cztery zawory, ale największą ciekawostką jest zastosowanie aż trzech świec zapłonowych - podobnie jak w większym Dominarze 400. Osiągi trafiają na tylne koło za pomocą 6-biegowej przekładni. O wyhamowanie emocji dbają wydajne hamulce z układem ABS. Z przednią tarczą o średnicy 300 mm współpracuje dwutłoczkowy zacisk. Wąskie opony (100 mm z przodu i 130 mm z tyłu) w połączeniu z neutralnie zestrojonymi zawieszeniami zapewniają dobrą poręczność w mieście i na krętej drodze.

REKLAMA


Niezależnie, czy wybierzesz nakeda, czy wersję z owiewką będziesz się cieszył z jazdy. Tym bardziej, że ceny nie rzucają na kolana: obudowany Pulsar RS 200 będzie kosztował 12 999 zł, a wersja naked - Pulsar NS 200 - będzie tańsza o 2000 zł (jej cena wynosi 10 999 zł).
Oba motocykle będą dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Niebawem do oferty dołączy Pulsar 125, którym można jeździć z prawem jazdy kategorii B. Więcej szczegółów u najbliższego dealera lub na
www.bajaj.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Kawasaki prezentuje dwa nowe motocykle na prawo jazdy kategorii B. Agresywny i nowoczesny wygląd, 15 KM mocy, silnik chłodzony cieczą i kratownicowa rama. Poznaj Kawasaki Ninja 125 i Kawasaki Z125. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij