Bajaj, Romet, UM Motorcycles oraz Zipp prezentują nowości na sezon 2022

Sezon 2022 rozkręca się na dobre - podobnie sprawa wygląda z ofertą motocykli i skuterów marek Bajaj, Romet, UM Motorcycles oraz Zipp. Wysoka dostępność, atrakcyjny wygląd oraz radość z jazdy to poważne argumenty za tym, żeby odwiedzić jeden z salonów firmowych sieci Promotocykle.

UM Renegade Commando 125 Romet

Promotocykle to stale rozwijająca się ogólnopolska sieć salonów oferujących motocykle i skutery różnych marek. Ostatnio został otwarty salon firmowy w Nowym Targu, który ma w swojej ofercie pojazdy marek Bajaj, Romet, UM Motorcycles oraz Zipp, oczywiście wraz ze wszystkimi nowościami. Poniżej opisujemy najciekawsze nowości na sezon 2022 każdej z tych marek. Będzie się działo!

Otwarcie nowego salonu Promotocykle, Nowy TargRomet
Otwarcie nowego salonu Promotocykle, Nowy TargRomet

UM Motorcycles - amerykańskie motocykle wreszcie w Polsce!

UM Renegade Commando 125Romet
UM Renegade Commando 125Romet

UM Motorcycles Renegade Commando 125

To jest naprawdę świetna wiadomość - amerykańskie motocykle UM Motorcycles będą wreszcie dostępne również w Polsce. Do tej pory można je było kupić m.in. w Hiszpanii, Portugalii, Austrii czy w Niemczech. UM Motocycles – amerykański producent motocykli z Miami. To marka stworzona dla indywidualistów, buntowników, a także tych, którzy cenią komfort i dobry design. UM Motorcycles jest marką tworzącą niepowtarzalne motocykle, które odzwierciedlają osobowość właściciela i - bez względu na rodzaj obranej drogi - pozwalają zdobywać świat.

Na szczególną uwagę zasługują choppery nawiązujące wyglądem do klasycznej stylistyki lat 50-70-tych XX wieku - ten styl poruszy duszę każdego motocyklisty. Przykładem jest tutaj linia Renegade reprezentowana przez dwa modele. UM Renegade Sport 125 to lekki sportowy cruiser, wyróżniający się intrygującymi detalami, zrównoważony i komfortowy. Z kolei UM Renegade Commando 125 jest utrzymany w wojskowym stylu legendarnego Harleya, co wyróżnia go z tłumu. Oba modele są dostępne w dwóch wersjach - z silnikiem chłodzonym cieczą o mocy 15 KM oraz powietrzem o mocy 10 KM. Obie jednostki napędowe charakteryzują się zaawansowaną technologią i wysoką kulturą pracy. W obu przypadkach za zasilanie odpowiada wtrysk paliwa firmy Bosch.

Motocykle tej marki zaprojektowano na wymagający rynek USA, zatem doskonale spełniają one najwyższe kryteria dotyczące komfortu jazdy oraz wyposażenia. Oprócz tego w ofercie znajdziesz dedykowane akcesoria zarówno te funkcjonale, jak i podkreślające indywidualny charakter każdego motocykla.

UM Renegade Sport 125Romet
UM Renegade Sport 125Romet
UM Renegade Sport 125Romet
UM Renegade Sport 125Romet

UM Motorcycles Renegade Sport 125

Bajaj - światowy potentat - pokazuje nowość w klasie 125

Bajaj Pulsar NS 125Romet
Bajaj Pulsar NS 125Romet

BAJAJ Auto Limited to trzeci co do wielkości producent motocykli na świecie – produkuje 3,6 mln motocykli rocznie, z czego 2 mln sprzedawane są na rynku wewnętrznym w Indiach. Reszta jest eksportowana niemal na cały świat ze szczególnym uwzględnieniem Ameryki Południowej i Afryki. Jak wiemy niemal wszędzie tam, gdzie Bajaj ma swoje przedstawicielstwa, znajduje się w czołówce sprzedaży, zajmując 1. Lub 2 miejsce.

Skutecznie udało mu się zająć mocną pozycję na rynku europejskim, w statystykach sprzedaży pojemności powyżej 250 cm3 model Dominar 400 był bezkonkurencyjny. Indyjski Bajaj to producent, który mocno inwestuje w nowe technologie. Jak wiemy jest niemal w połowie właścicielem austriackiego KTM Power Sport AG (KTM i Husqvarna) i zacieśnia współpracę z brytyjskim Triumphem. Skutecznie technologie wdraża również w mniejsze pojemności i tu dobrym przykładem jest NS 200, którego mieliśmy okazję wszyscy poznać. 

Nowością na sezon 2022 jest model Pulsar NS 125, który z pewnością dołączy do grona atrakcyjnych, ekonomicznych motocykli do prowadzenia których wystarczy samochodowe prawo jazdy kategorii B. Dzięki nieprzeciętnym osiągom generowanym przez nowoczesną jednostkę napędową Pulsar NS 125 sprawi, że poczujesz łatwość prowadzenia i wygodę użytkowania w mieście.

Bajaj Pulsar NS 125Romet

Romet - symbol polskiej motoryzacji

Romet Arrow Fly 50 - nowość 2022Romet

Romet Motors to marka mocno zakorzeniona w świadomości Polaków, która już od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w rankingach sprzedaży dzięki popularnym modelom takim jak: Soft 125, K 125, czy ADV 125. Poza tym ma w ofercie znane i popularne modele takie jak Ogar, kultowa motorynka Pony, czy właśnie powracający Chart. Nowością na sezon 2022 jest najbardziej sportowa na rynku 50-tka Arrow Fly. Jedynie zaawansowana technologia i design pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom jakie stawia się przed nowoczesnym pojazdem. Wejdź do motoryzacyjnego świata Rometu i przekonaj się sam.

Romet Arrow Fly 50 - nowość 2022Romet
Romet Arrow Fly 50 - nowość 2022Romet

Zipp - znany i lubiany przez Polaków

Zipp ScramblerRomet

Swoją popularność na rynku w Polsce marka Zipp zyskała dzięki pojazdom, które wyróżniała: prosta konstrukcja, niezawodność oraz cena dopasowana do nawet niezasobnego portfela. Na rynek weszła w okresie boomu na małe jednoślady spalinowe. Dominowały lekkie, tanie i łatwe w serwisie dwusuwy. Okazało się wtedy, że jednoślady wciąż mogą być atrakcyjnym środkiem codziennego transportu. Poza tym pilnie śledząc światowe i lokalne trendy w motoryzacji Zipp cały czas mocno aktualizuje swoją ofertę. Do aktualnie cieszących się dużą popularnością należą Zipp Scrambler oraz Zipp VZ 5.

Zipp oferuje skutery i motocykle idealnie dopasowane do potrzeb rynku i oczekiwań użytkowników tego segmentu pojazdów. To propozycja ekonomicznych i zwinnych skuterów, motocykli sportowych, cruiserów, crossowych oraz adventure znakomitych na początek przygody z motoryzacją.

Zipp ScramblerRomet
Zipp ScramblerRomet
Zobacz również: