[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Balkan CoolTour zakończony!

Ania Jackowska, motocyklowa podróżniczka której w wyprawach patronuje MOTOCYKL wróciła właśnie z wyprawy Balkan CoolTour, podczas której pokonała 9000 kilometrów po krajach bałkańskich.

Autorka "Kobiety na Motocyklu" wyruszyła 6 sierpnia. Trasa CoolTouru wiodła przez Rumunię, Mołdawię, Bułgarię, Macedonię, Albanię, Kosowo, Czarnogórę,Bośnię i Hercegowinę. Pokonanie 9000 kilometrów i zobaczenie miejsc, poznanie ludzi, kultury i folkloru wszystkich tych krajów zajęło jej nieco ponad dwa miesiące. Wróciła tydzień temu w niedzielę. Jak było? Możecie się przekonać czytając bloga i oglądając zdjęcia na stronie www.aniajackowska.pl. Materiału na książkę na pewno nie zabraknie, a już niedługo w MOTOCYKLU przeczytacie relację z podróży.

REKLAMA

Zobacz również:
Już w najbliższa sobotę w ramach zorganizowanego w Warszawie II Motocyklowego Kongresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, o bezpieczeństwie motocyklistów na publicznych drogach rozmawiać będą: przedstawiciele Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwa Infrastruktury, Automobilklubu Polski, Policji, Słóżb ratowniczych oraz środowisk motocyklowych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij