Barton NXT 125 - pitbike do nauki jazdy w terenie

Małe motocykle crossowe to dobry wybór dla osób chcących rozpocząć swoją motocyklową przygodę. Są lekkie, niewysoka kanapa ułatwia naukę jazdy, podobnie jak przewidywalny w swym zachowaniu silnik. Wszystkimi tymi cechami wyróżnia się Barton NXT 125.

Barton NXT 125 Barton

Nauka jazdy crossowym pitbikiem daje dużo frajdy, gwarantując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pierwszych lekcji nauki jazdy w terenie. Z tymi motocyklami bez problemu poradzą sobie zupełnie początkujący motocykliści, dzieci, dziewczyny jak również starsze osoby powracające do jednośladowego hobby. 

Idealnym wyborem, pod względem osiągów jak i ceny zakupu, jest  Barton NXT 125. Ten motocykl został zbudowany na sztywnej, rurowej ramie, w której osadzono jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemości 125 centymetrów sześciennych. Jednostka ta wyróżnia się wysoką jakością wykonania, niezłymi osiągami i rasowym brzmieniem. Singiel o mocy 9 KM jest chłodzony  powietrzem i współpracuje z czterobiegową skrzynią biegów. Osiągi połączone z niewielką wagą motocykla, zapewnią początkującemu użytkownikowi wiele radości z jazdy.

 

Barton NXT 125Barton

Motocykl Barton NXT 125 jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

 

Barton NXT 125 swoją zwinność i łatwość prowadzenia zawdzięcza zawieszeniu upside-down oraz wzmocnionej konstrukcji tylnego wahacza. Jak na rasowy motocykl terenowy przystało Barton NXT został wyposażony w kostkowe opony, gąbkowy filtr powietrza oraz kickstarter – awaryjnie wykorzystywany w przypadku problemów z uruchomieniem motocykla za pomocą elektrycznego rozrusznika. Gdyby zawiódł akumulator, wyjęcie go i podładowanie jest niezwykle proste, gdyż znajduje się bezpośrednio pod kanapą. Skoro o kanapie mowa, to jest ona umieszczona na niezbyt dużej wysokości 860 mm, co zapewnia pełną kontrolę motocykla zarówno podczas jazdy, jak i po zatrzymaniu się.

Zaczynając zmagania na takim crossie, jak opisany Barton NXT 125, warto wybrać motocykl znanej już marki, która od lat jest rynku. Duże doświadczenia w sprzedaży motocykli zwykle łączy się z odpowiednim zapleczem technicznym i szybką pomocą w razie awarii. 

Na koniec najważniejsze - cena! Barton NXT 125 kosztuje 4 599 zł

 

Barton NXT 125Barton

 

Dane techniczne: Barton NXT 125

Silnik:
jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, 4-suwowy
pojemność skokowa: 125 cm3
moc maksymalna: 6,5 kW przy 7000 obr./min
skrzynia biegów: manualna,4-biegowa
rozrusznik: elektryczny/nożny

Wymiary i masa:
długość: 1620 mm
wysokość: 1020 mm
szerokość: 730 mm
rozstaw osi: 1150 mm
waga: 75 kg

Koła:
Felga przednia: stalowa 1.60-17
Opona przód: 70/100-17
Felga tylna: stalowa 1.85-14
Opona tył: 90/100-14
Hamulce przód/tył: tarczowe 190 mm
Pojemność zbiornika paliwa: 6,3 l
gwarancja: 1 rok
Cena: 4599 zł

 

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA