[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Battle of Kings 2018 - Polacy górą!

Znamy już wyniki pierwszego etapu konkursu Battle of Kings. Wśród 6-ciu finalistów znalazły się cztery motocykle z Polski. Zwyciężył projekt "Ace of Spades" ze Szczecina. 

Pierwszy etap konkursu wyłonił najlepsze customy z Europy Środkowo-Wschodniej, które wezmą udział w finale. Wzięli w nim udział dealerzy motocykli Harley-Davidson. Warto przypomnieć, że warsztaty mogły przebudowywać jedynie maszyny z rodziny Dark Custom. Zaliczamy do niej Roadstera, Fat Boba, Street Boba, Forty-Eight, Irona 833, Street Roda i Streeta 750.

Przygotowania do Bitwy Królów trwają wiele tygodni. W pierwszej kolejności wymaga szkiców i projektowania, a w drugiej cięcia, spawania i malowania. Żeby nie było zbyt łatwo, koszt przeróbki nie mógł przekroczyć 6000 euro, a połowa części musiała pochodzić z katalogu Harleya.

Zwyciężył polski projekt zbudowany na bazie Street Boba. Chłopaki ze Szczecina nazwali go „Ace of Spades” co oznacza – asa pik. Nie zawsze potrzebne są fajerwerki żeby wygrać - maszynę zaprojektowano w bardzo stonowanym stylu. Do kolejnego etapu dostało się jeszcze pięć innych customów, a wśród nich 3 maszyny z Polski.

H-D Szczecin H-D Szczecin H-D Szczecin

1. H-D Szczecin, Polska
2. H-D Rzeszów, Polska
3. H-D Łódź, Polska
4. H-D Praha, Czechy
5. H-D Kraków, Polska
6. H-D Pilzno, Czechy

REKLAMA

Przed nami finał Bitwy Królów. Odbędzie się w listopadzie podczas motocyklowych targów EICMA 2018 w Mediolanie. Wezmą w nim udział maszyny z innych regionów Europy, a także z Afryki i Bliskiego Wschodu. Łatwo nie będzie, ale król jest tylko jeden.

Motocykle biorące udział w konkursie Battle of Kings zobaczysz: https://customkings.harley-davidson.com/pl_pl

zobacz galerię

Zobacz również:
To już czwarta edycja imprezy z serii BMW GS MOTOCYKL Challenge. Tym razem wszyscy miłośnicy motocykli enduro spod znaku BMW 21 maja zjadą do Masłowa koło Kielc na kolejny weekend pełen wrażeń.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij