[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Battle of Kings 2018 - Polacy górą!

Znamy już wyniki pierwszego etapu konkursu Battle of Kings. Wśród 6-ciu finalistów znalazły się cztery motocykle z Polski. Zwyciężył projekt "Ace of Spades" ze Szczecina. 

Pierwszy etap konkursu wyłonił najlepsze customy z Europy Środkowo-Wschodniej, które wezmą udział w finale. Wzięli w nim udział dealerzy motocykli Harley-Davidson. Warto przypomnieć, że warsztaty mogły przebudowywać jedynie maszyny z rodziny Dark Custom. Zaliczamy do niej Roadstera, Fat Boba, Street Boba, Forty-Eight, Irona 833, Street Roda i Streeta 750.

Przygotowania do Bitwy Królów trwają wiele tygodni. W pierwszej kolejności wymaga szkiców i projektowania, a w drugiej cięcia, spawania i malowania. Żeby nie było zbyt łatwo, koszt przeróbki nie mógł przekroczyć 6000 euro, a połowa części musiała pochodzić z katalogu Harleya.

Zwyciężył polski projekt zbudowany na bazie Street Boba. Chłopaki ze Szczecina nazwali go „Ace of Spades” co oznacza – asa pik. Nie zawsze potrzebne są fajerwerki żeby wygrać - maszynę zaprojektowano w bardzo stonowanym stylu. Do kolejnego etapu dostało się jeszcze pięć innych customów, a wśród nich 3 maszyny z Polski.

H-D Szczecin H-D Szczecin H-D Szczecin

1. H-D Szczecin, Polska
2. H-D Rzeszów, Polska
3. H-D Łódź, Polska
4. H-D Praha, Czechy
5. H-D Kraków, Polska
6. H-D Pilzno, Czechy

Przed nami finał Bitwy Królów. Odbędzie się w listopadzie podczas motocyklowych targów EICMA 2018 w Mediolanie. Wezmą w nim udział maszyny z innych regionów Europy, a także z Afryki i Bliskiego Wschodu. Łatwo nie będzie, ale król jest tylko jeden.

Motocykle biorące udział w konkursie Battle of Kings zobaczysz: https://customkings.harley-davidson.com/pl_pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ