Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Battle of the Kings 2016 ruszyło!

Ruszyła Bitwa Królów 2016. Do 18 kwietnia możesz wybierać najlepiej przerobionego Harleya-Davidsona 883 Iron i wysłać go do europejskiego finału.

Wszystkie Europejskie salony zakończyły prace nad swoimi customowymi maszynami. Jedne są bardziej odjechane, inne bardziej minimalistyczne - każdy jedyny w swoim rodzaju. Możecie głosować w Bitwie na najlepiej przerobiony motocykl z Europy Środkowo-wschodniej i wybrać ten, który będzie reprezentował nasz region w Światowym finale turnieju custom podczas czerwcowej imprezy Waves & Wheels w Biarritz.

Polskę reprezentuje pięć maszyn z sześciu salonów: Z Poznania, Krakowa, Szczecina, Katowic, Warszawy (Liberator) i Gdańska. Konkurencję stanowią ekipy z Czech, Słowacji, Węgier i Estonii. Łącznie w naszej grupie startuje 13 maszyn. Przypominamy że w ubiegłym roku zwycięzcami całej imprezy zostali spece z Praskiego salonu H-D. Obejrzeć wszystkie projekty  i zagłosować możesz TUTAJ . Konkurs trwa do 18 kwietnia, jest więc jeszcze miesiąc do głosowania. Do półfinału przechodzi pięć maszyn by rywalizować o jedno miejsce w finale w Biarritz.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE