[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

Battle of the Kings 2018 - startuje kolejna bitwa królów

Właśnie zaczęła się kolejna edycja customowego turnieju organizowanego przez Harleya-Davidsona.

Battle of the Kings Wyścigowy Janusz Salon Appaloosa Wrocław / IV edycja Battle of the Kings

Tym razem maszyny, których można użyć do zbudowania customa uczestniczącego w turnieju nie ograniczają się do najtańszych modeli Street i Street Rod. Każdy przystępujący do rywalizacji salon Harleya może wybrać maszynę z gamy Dak Custom, dajmy na to nowego Fat Boba lub Street Boba. To już czwarta edycja Battle of the Kings.

Do konkursu stanie 200 dealerów z całej Europy. Na czym polega? Każdy z dealerów musi wybrać maszynę z gamy Dark Custom i przebudować ją według własnego uznania. Żeby było ciekawiej koszt modyfikacji nie może przekroczyć 6000 Euro, a połowa części użytych do modyfikacji musi pochodzić z katalogu akcesoriów Harley-Davidson. Mało tego, motocykl musi być dopuszczony do ruchu, i oczywiście jeżdżący.

Tym razem z Polski w konkursie wystartuje 6 maszyn. Wszystkie są już gotowe i możesz na nie głosować na customkings.harley-davidson.com/pl_pl. Zwycięzca z Polski trafi do finału Battle of Kings 2018 i zostanie zaprezentowany na stoisku Harleya podczas EICMA 2018 w Mediolanie. W zawodach udział biorą salony: Appaloosa z Wrocławia, Arrow z Katowic, Dragon z Krakowa, HD Łódź, HD Rzeszów i HD Szczecin. Zwycięzcę etapu regionalnego poznamy już pod koniec lutego. Głosujcie na customkings.harley-davidson.com/pl_pl.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Największy polski mistrz żużla miał wypadek podczas treningu przed zawodami motocrossowymi. Ma złamany kręgosłup i grozi mu paraliż.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij