[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

Battle of the Kings 2018 - startuje kolejna bitwa królów

Właśnie zaczęła się kolejna edycja customowego turnieju organizowanego przez Harleya-Davidsona.

Battle of the Kings Wyścigowy Janusz Salon Appaloosa Wrocław / IV edycja Battle of the Kings

Tym razem maszyny, których można użyć do zbudowania customa uczestniczącego w turnieju nie ograniczają się do najtańszych modeli Street i Street Rod. Każdy przystępujący do rywalizacji salon Harleya może wybrać maszynę z gamy Dak Custom, dajmy na to nowego Fat Boba lub Street Boba. To już czwarta edycja Battle of the Kings.

Do konkursu stanie 200 dealerów z całej Europy. Na czym polega? Każdy z dealerów musi wybrać maszynę z gamy Dark Custom i przebudować ją według własnego uznania. Żeby było ciekawiej koszt modyfikacji nie może przekroczyć 6000 Euro, a połowa części użytych do modyfikacji musi pochodzić z katalogu akcesoriów Harley-Davidson. Mało tego, motocykl musi być dopuszczony do ruchu, i oczywiście jeżdżący.

Tym razem z Polski w konkursie wystartuje 6 maszyn. Wszystkie są już gotowe i możesz na nie głosować na customkings.harley-davidson.com/pl_pl. Zwycięzca z Polski trafi do finału Battle of Kings 2018 i zostanie zaprezentowany na stoisku Harleya podczas EICMA 2018 w Mediolanie. W zawodach udział biorą salony: Appaloosa z Wrocławia, Arrow z Katowic, Dragon z Krakowa, HD Łódź, HD Rzeszów i HD Szczecin. Zwycięzcę etapu regionalnego poznamy już pod koniec lutego. Głosujcie na customkings.harley-davidson.com/pl_pl.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Salon przy ulicy Kaczeńca w Warszawie do tej pory znany był tylko fanom konserwatywnych rozwiązań spod znaku klasycznego Moto Guzzi. Już niedługo jednak przy Kaczeńca staną również motocykle innej włoskiej marki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij