Baw się i Cieszyn

Nie masz pomysłu na weekend? W niedzielę (22.09) w Cieszynie rusza Rajd Motocykli Zabytkowych. Nie jesteś ich fanem? Przyjedź popatrzeć - atrakcji nie zabraknie.

Rajd Motocykli Zabytkowych im. płk. Gwido Karola Langera odbędzie się w niedzielę 22.09 w Cieszynie. Bazę rajdu usytuowano na rynku.
O godz. 9.00 rusza przyjmowanie zgłoszeń, o 10:30 odbędzie się odprawa zawodników, a na 11.00 zaplanowano start załóg Rajdu (w 60-sekundowych odstępach. Pierwszy powrót z trasy na cieszyński rynek zaplanowano pomiędzy 13.00 a 14.00. Wtedy też rozpoczną się konkurencje sprawnościowe oraz  wybory najstarszego i najładniejszego motocykla. Po całym tym zamieszaniu najlepsi, najwytrwalsi, najładniejsi, najstarsi i w ogóle wszyscy "naj" odbiorą nagrody, wyróżnienia i dyplomy, a także nagrodę specjalną - uścisk dłoni Komandora rajdu.

Trasa Rajdu będzie łącznie liczyć ok. 60 km bocznymi asfaltowymi drogami powiatu cieszyńskiego. Po drodze uczestnicy będą odwiedzać zabytki (w tym sakralne) oraz pomniki. Na trasie wyznaczono miejsca do prób sprawnościowo-zręcznościowych, punkty kontroli czasu (PKT) oraz punkty kontroli przejazdu (PKP).

Organizator zapewnia dobrą zabawę, posiłek po trasie oraz niepowtarzalny klimat. Zapraszamy zarówno uczestników, jak i kibiców.

Więcej informacji znajdziecie na http://www.klamot.com.pl a jeśli to nie wystarczy wątpliwości rozwieje Komandor Jacek tel. 790 292 191.

Zobacz również:
REKLAMA