Benelli 502 C już w Polsce!

Benelli 502 C, czyli nowy cruiser w ofercie włoskiej marki, właśnie wjeżdża do polskich salonów. Stosunek ceny do jakości wiele obiecuje. Kto chętny na jazdę testową?

Benelli 502 C Benelli

Benelli 502 C to cruiser średniej klasy zaprojektowany dla lubiących wyróżniać się w tłumie. Agresywna linia i ekscentryczny duch 502 C to cechy nowego miejskiego krążownika. Charakterystyczną, szeroką i wygodną kanapę umieszczono na wysokości 750 mm od ziemi. Do tego  dochodzą mocno do przodu wysunięte podnóżki oraz szeroka kierownica. Nowoczesny styl podkreśla przedni reflektor z diodami LED.

Do napędu Benelli 502 C wykorzystano znany z TRK 502 i Leoncino rzędowy dwucylindrowy, chłodzony cieczą, czterosuwowy silnik z czterema zaworami na cylinder oraz dwoma wałkami rozrządu w głowicy. Jego maksymalna moc wynosi 47,6 KM (35 kW) przy 8500 obr / min, a moment obrotowy 45 Nm przy 5000 obr./min

Za przeniesienie napędu odpowiada mokre sprzęgło wielotarczowe, 6-biegowa skrzynia oraz łańcuch. Motocykle są dostępne w trzech matowych kolorach: grafit, niebieski i czerwony.

Na tle konkurencji wyróżnia się cena - 23 790 zł wydaje się uczciwą propozycją.
Lista dealerów: https://poland.benelli.com/dealers?from=502c

Zobacz również:
Honda złożyła dokumenty homologacyjne dotyczące nowego motocykla turystycznego. W papierach pojawia się nazwa, której plotki krążyły już od zeszłego roku – NT 1100.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA