[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Benzyna tanieje!

Gdański koncern Lotos obniżył wczoraj ceny paliw na swoich stacjach poniżej „psychologicznej bariery” 5 złotych. Za litr 95 po obniżce trzeba zapłacić 4,99 zł.

Wracasz z wakacji? A może wybierasz się na weekendowy wypad (ostatni w te wakacje)? Na stacjach LOTOS-u czeka cię przyjemna niespodzianka. Od wczoraj od godziny 12.00 na wszystkich stacjach koncernu cena bezołowiowej 95 wynosi 4,99 zł za litr - oznacza to spadek o 10 gr na litrze. Obniżka obowiązuję w całej sieci stacji koncernu włącznie ze stacjami LOTOS Optima.

Decyzja o obniżce została podjęta  po gruntownej analizie sytuacji na rynku ropy oraz ocenie jej wpływu na działania koncernu. Cena paliwa na stacjach zależna jest bowiem m.in. od czynników makroekonomicznych: kosztu ropy naftowej, kursu złotego do dolara oraz ogólnego stanu gospodarki na świecie.

REKLAMA

Wreszcie krok we właściwym dla nas kierunku - oby tak dalej!

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij