Bez korków, teraz 400 zł taniej! Barton Motors obniża ceny jednośladów z rocznika 2021

Koniec roku to najlepszy czas na kupno jednośladu. Liczne wyprzedaże i przeceny pozwalają przebierać w modelach i znaleźć to, czego szukasz. W tej kwestii Barton Motors także ma do zaoferowania całkiem sporo – nadeszła posezonowa promocja obejmująca wszystkie pojazdy tego producenta!

Motocykle i skutery Barton Motors od lat obecne są na drogach Europy. Popularność tej marki gwałtownie wzrosła, kiedy w Unii Europejskiej wprowadzono przepis umożliwiający posiadaczom prawa jazdy kategorii B poruszanie się jednośladami 125 cm3. Wielu kierowców zaczęło wówczas szukać pojazdu, który w dobrej cenie oferowałby także dobrą jakość.

Barton Motors specjalizuje się w motocyklach i skuterach pojemności 50 i 125 cm3, ale w ich stale poszerzającej się ofercie znajdziesz również skutery elektryczne, crossy do pojemności 300 cm3, a także pitbike’i oraz quady dla dorosłych i dzieci. Bogaty wybór oraz dobre opinie użytkowników powodują, że pojazdy Barton Motors zyskują na popularności.

barton wyprzedaż rocznika 2021Barton Motors

Aktualnie cała oferta, obejmująca aż 39 modeli, jest aż do wyczerpania zapasów dostępna w promocyjnych cenach. W tym zwariowanym 2021 roku to prawdziwy ewenement – używane pojazdy drożeją, nowe stają się coraz trudniej dostępne, a Barton Motors wyprzedaje tegoroczne motocykle i skutery w obniżonych cenach.

Nowe motocykle i skutery 125 cm3. Wyprzedaż Barton Motors 

Dlaczego warto rozważyć skorzystanie z promocji Barton Motors? Jest co najmniej kilka powodów. Pierwszym jest ten, że jednośladem można znacznie szybciej niż komunikacją miejską lub samochodem dojechać do pracy. Bez tłoku, oddychania przez maseczkę i kontaktu z innymi ludźmi. Obecne łagodne zimy umożliwiają jazdę niemal przez cały rok. Drugi powód to koszty – bardzo niskie zużycie paliwa, którym charakteryzują się jednoślady Barton Motors powoduje, że miesięcznie możesz zaoszczędzić na paliwie kilkaset złotych!

barton wyprzedaż rocznika 2021Barton Motors

Po trzecie wreszcie – jednośladem możesz zaparkować dosłownie wszędzie, co oznacza, że nie będziesz musiał marnować czasu na szukanie wolnego miejsca parkingowego. Jeśli wybierzesz skuter, możesz także bez przeszkód pojechać nim na niewielkie zakupy, ponieważ dysponuje on całkiem sporą przestrzenią bagażową.

Barton Motors, inaczej niż wielu producentów samochodów, czy motocykli, zamiast podwyższać, obniża ceny swoich pojazdów. To ukłon w stronę nas wszystkich – osób zainteresowanych poprawą miejskiej mobilności, szukających rozwiązań, które pozwolą przemieszczać się szybciej, bezpieczniej i taniej. Aż do wyczerpania zapasów każdy nowy pojazd Barton Motors kosztować będzie 400 zł mniej.

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny na wszystkie skutery, motorowery, motocykle i quady rocznika 2021!

Obniżka ta dotyczy także pojazdów elektrycznych. Mimo że nie są one jeszcze w naszym kraju bardzo popularne, warto zwrócić na nie uwagę, szczególnie wobec wzrostu cen paliw. Najtańszy zasilany prądem jednoślad Bartona kupisz już za 6500 zł i to niemal jedyny (poza ubezpieczeniem) wydatek, jaki musisz ponieść. Ładowanie baterii do pełna to koszt około 3 zł, czyli mniej więcej pół litra benzyny – za tę kwotę pokonasz elektrykiem ponad 70 km.
Nie czekaj do ostatniej chwili, bo będzie za późno! Już teraz sprawdź ofertę pojazdów na stronie Barton Motors lub odwiedź najbliższy salon partnerski Barton Motors, gdzie czekają wykwalifikowani doradcy.

barton wyprzedaż rocznika 2021Barton Motors

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ