[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

"Bez znieczulenia" - dokument o polskich wyścigach motocyklowych wkrótce w kinach

Polskie wyścigi motocyklowe widziane oczami zawodników i ich najbliższych. Premiera filmu już w marcu w Warszawie.

"Bez znieczulenia" to dokument opowiedziany z perspektywy zawodników i ich rodzin i przyjaciół – ludzi, których życie podporządkowane jest pasji – startom w wyścigach motocyklowych.

To opowieść o kulisach sportu motocyklowego, o problemach z którymi zmagają się zawodnicy i ich najbliżsi, o emocjach,  o zwycięstwach i porażkach, o radości i momentach zwątpienia, o adrenalinie, o kontuzjach i o tym czego nie widać z kibicowskich trybun.

Reżyserem filmu jest Tomasz Rola, za kamerą stał Szymon Wasylów, a Wy możecie zapoznać się z ich dziełem już 6 marca o godzinie 20:30 w warszawskim kinie "Luna" przy ul. Marszałkowskiej 28, gdzie odbędzie się premierowy pokaz.

Film będzie dostępny w kinach na terenie całego kraju

Zobacz również:
Valentino Rossi przyznał że chciałby zostać w MotoGP na sezon 2021. Niestety wieści z MotoGP nie są dobre. Kolejne wyścigi zostają odwołane ze względu na koronawirusa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA