Bezpieczna jazda z Motorismo - konkurs

Ekipa z sieci salonów Motorismo przygotowała cykl imprez dla motocyklistów na torze w Poznaniu. Również naszym zdaniem nigdy nie jest za późno żeby doskonalić swoje umiejętności, dlatego mamy dla was jedną bezpłatną wejściówkę.

"Bezpieczna jazda z Motorismo" daje możliwość skorzystania z wyjątkowego szkolenia prowadzonego przez zawodowców w najbezpieczniejszych warunkach, czyli na torze wyścigowym w Poznaniu. W dniach 14.07 oraz 11.08 zespół szkoleniowy przygotuje was na niespodziewane sytuacje na drodze - będzie trening korekty toru jazdy w łuku i nagłej zmiany kierunku jazdy. Do tego na co dzień przyda ci się wiedza na temat możliwości jakie daje tylny hamulec. W zeszłym roku w szkoleniu wzięło udział niemal 120 motocyklistów.
Chcesz dołączyć do ich grona? Masz dwie opcje:

1. bierzesz udział w naszym konkursie "Mój motocykl i ja", czyli wysyłasz nam ([email protected]) fotkę swojej maszyny i siebie (im bardziej odjechana, tym lepiej - jury, czyli nasza redakcja wybierze najciekawsze zdjęcie) i wygrywasz zaproszenie na imprezę, która odbędzie się 14 lipca. Na zgłoszenia czekamy do końca tygodnia. 

2. odwiedzasz salon Motorismo lub stronę www.motorismo.pl i tam poznajesz szczegóły. Z tym, że masz czas do 30 czerwca.

Zapraszamy!

Zobacz również:
REKLAMA