Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI i premiera kasku NEOTEC

Specjaliści SHOEI będą obecni przez cały czas trwania Wystawy na stoisku SHOEI Polska i udzielą wszelkich porad dotyczących konserwacji, użytkowania i pielęgnacji kasków. Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI jest przeprowadzana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach motocyklowych; imprezach wystawienniczych, zawodach czy dniach otwartych sieci SHOEI w całej Polsce.

Bezpłatny serwis obejmuje:
1.    Sprawdzenie i regulacja mechanizmów wizjera przy użyciu specjalnej szyby regulacyjnej oraz narzędzi serwisowych (bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących w przypadku zużycia).
2.    Sprawdzenie działania mechanizmów wentylacji (bezpłatna wymiana) w przypadku zużycia).
3.    Konserwacja wszystkich uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach.
4.    Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką).
5.    Czyszczenie kasku.
Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI będzie prowadzona przez przeszkolonego technika posiadającego Certyfikat Serwisowy B, przyznawany przez japońską fabrykę i upoważniający do wszystkich napraw poza ingerencją w wypełnienie EPS i skorupę kasku.
Wydarzeniem wyczekiwanym przez fanów marki będzie polska premiera nowego kasku szczękowego NEOTEC. Jest to pierwszy model SHOEI z blendą przeciwsłoneczną, niezwykle wszechstronny i zaawansowany technologicznie kask premium, który już od marca dostępny będzie u Dealerów SHOEI.

Zobacz również:
REKLAMA