Biaggi pozostanie w WSBK...

Nie jest to jeszcze informacja potwierdzona, ale najprawdopodobniej Max Biaggi zostanie komentatorem serii wyścigowej World Superbike.

Biggi ogłaszając zakończenie kariery wspomniał o tym że nie rozstaje się z wyścigami na amen i że najprawdopodobniej będzie w dalszym ciągu współpracował z Aprilią. Pojawiła się jednak informacja, że Max będzie w nadchodzącym sezonie komentatorem World Superbike dla stacji Sportmediaset. Zastąpi na stanowisku Mauro Sanchiniego, który wylał swoje żale na Twitterze pisząc:
"Nigdy nie opuściłbym WSBK, ale ono opuściło mnie. Nie będę już komentatorem technicznym, Biaggi zajmie moje miejsce. Jaka szkoda. Żegnajcie."
Sanchini nie jest zbyt zadowolony z tego powodu. Sportmediaset kupił trzyletnie prawo do transmitowania WSBK i ma teraz prawa zarówno do serii Superbike i MotoGP.

Max Biaggiarchiwum MPP
Max Biaggi - czy wróci na motocykl?
Zobacz również:
"Masz nie oplacony mandat karny. W dniu 31.03.2021 twoj mandat zostanie przekazany do komornika z tytulu zaleglosci 10.00 PLN. Oplac teraz" (pisownia oryginalna) – SMS-y takiej treści pojawiły się u niektórych odbiorców. Policja i KNF ostrzegają: to oszustwo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA