Bielscy Motomikołaje już działają!

Motomikołaje z Bielska-Białej już zbierają datki - wszystko by przywieźć uśmiech dzieciakom z domu dziecka. Pomożecie?

Motomikołaje Bielsko-Biała Motomikołaje Bielsko

Akcja w Bielsku-Białej jest organizowana już po raz 12! Mikołaje jak co roku mają swoje stoisko w CH Gemini Park. Chętni mogą tam zasilić ogromną skarbonkę, a także pstryknąć sobie zdjęcie na quadzie jedynego polskiego kierowcy, który wygrał rajd Dakar. Mowa tu oczywiście o Rafale Soniku. Na stoisku nie brak również różnych motocykli, a najhojniejsi darczyńcy otrzymają w prezencie nasz miesięcznik. 

Do 7 grudnia ponad 130 osób będzie kwestować na rzecz dzieci z bielskiego Domu Dziecka. Motomikołaje fundują nie tylko prezenty i upominki, ale również środki niezbędne do utrzymania placówki w postaci koców, środków czystości itp. Dodatkowo dzieciaki mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, bowiem Motomikołaje Bielsko wspierają aktywny wypoczynek opłacając wyjazdy na narty, czy wakacyjne obozy.

Finał akcji zaplanowano na niedzielę 8 grudnia 2019 r. Wówczas wielka parada mikołajów na motocyklach zawiezie prezenty do Domu Dziecka, na ul. Pocztową 24. Zbiórka motocyklistów już tradycyjnie w samo południe na parkingu CH Gemini Park. Nasza redakcja zapewnia każdemu uczestnikowi pamiątkową naklejkę.

Chcesz pomóc, ale masz za daleko do Bielska? Możesz wesprzeć akcję wpłacając datek na konto Stowarzyszenia Motomikołaje Bielsko: BGŻ 52 2030 0045 1110 0000 0250 9820 tytułem "kwesta 2019".

Zobacz również:
REKLAMA