[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Bike Tech Tour - szkolenia dla mechaników i serwisantów

Inter Cars szkoli mechaników i serwisantów. 18 lutego rusza cykl szkoleń Bike Tech Tour 2020. Warsztaty odbędą się na Pomorzu, Mazowszu, Śląsku i Dolnym Śląsku.

Bike Tech Tour 2020 to cykl mobilnych szkoleń technicznych organizowanych przez firmę Inter Cars we współpracy z firmami Castrol i Exide. Szkolenia o tematyce "Układ smarowania i układ zapłonowy motocykla" dedykowane są mechanikom i serwisantom motocyklowym. Szkolenie ma formę jednodniowych spotkań służących przyswojeniu wiedzy przydatnej w codziennej pracy warsztatu i sklepu motocyklowego. Zajęcia są bezpłatne, a zgłoszenia przyjmują regionalni przedstawiciele Inter Cars.

Terminy i lokalizacje:

Region Pomorski:

18 lutego, start godz. 10:00 - Hotel Bartnik, Pszczółki, ul. Tczewska 1, zapisy [email protected]

Region Mazowiecki

20 lutego, godz. 10:00 - Warsaw Hotel Plaza, Warszawa, ul. Łączyny 5, zapisy: [email protected]

Region Śląski

25 lutego godz. 10:00 - Hotel Boutique, Bytom, ul. Konstytucji 91, zapisy: [email protected]

Region Dolnośląski

27 lutego, godz. 10:00 - Hotel Boutique, Wrocław, ul. Kwiska1/3, zapisy: [email protected]

Zobacz również:
Dzieciaki już na niego czekają i mocno wierzą, że w końcu do każdego z nich przyjdzie. Pewnie się zdziwią na widok aż tylu Mikołajów na ulicach miast całej Polski, tym bardziej, że zamiast na saniach będą oni jechać na motocyklach. Nasz rozkład jazdy motomikołajkowych imprez.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA