Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Bikers World – nowy salon Suzuki w Gdańsku

W do sieci autoryzowanych dealerów Suzuki dołączył nowy salon – mieszczący się w Gdańsku Bikers World. Uroczyste otwarcie już 9 kwietnia. W planach; jazdy testowe, hamownia, konkursy i masa innych atrakcji. Będzie się działo!

Miłośników Suzuki z Trójmiasta na pewno ucieszy ta wiadomość – 9 kwietnia w Gdańsku przy Al. Gen. Józefa Hallera 132 zostanie uroczyście otwarty autoryzowany salon Suzuki Bikers World. Wśród zaplanowanych atrakcji będą jazdy na maszynach testowych, bezpłatne przeglądy podstawowe, możliwość sprawdzenia własnego motocykla na hamowni DynoJet, spotkanie z zawodnikami Teamu Bikersworld, konkursy z nagrodam a także turniej PlayStation 3 oraz X-BOX dla najmłodszych. Bikers World – Gdańsk, Al. Gen. Józefa Hallera 132 tel./fax: 58 341 32 17 www.bikersworld.suzuki.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij