Bilety na Ice Racing Sanok już dostępne!

Za pośrednictwem portalu www.e-ticket.pl oraz www.eurobilet.com dostępne są już bilety na styczniowe zawody Ice Racing w Sanoku, które odbędą się w ostatni weekend stycznia 2012 roku.

Trybuny stadionu Błonie zostały odnowione, co zapewni wszystkim kibicom odpowiednią widoczność oraz większy komfort. Ceny biletów zostały utrzymane na podobnym poziomie, jak w ubiegłym roku. Organizatorom zależy na pobiciu rekordu frekwencji. W styczniu bilety będzie można również nabywać  w punktach partnerskich na terenie Sanoka oraz sąsiednich ośrodkach sportu żużlowych. Obecnie organizatorzy pracują nad programem styczniowego weekendu, który z pewnością kolejny raz przyniesie wszystkim mnóstwo emocji.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
28.01.2012 r. (sobota) Runda eliminacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata – godz. 19:30
- trybuna: normalny 35 zł, ulgowy 20 zł
- normalny 25 zł, ulgowy 15 zł

29.01.2012 r. (niedziela) VI ICE Racing Sanok Cup – godz. 17:00
- trybuna: normalny 30 zł, ulgowy 20 zł
- normalny 20 zł, ulgowy 10 zł

Pakiet VIP 300 zł (ważny na 2 dni, darmowy program i catering, wejście do parku maszyn, upominki, zaproszenie na bankiet z zawodnikami w piątek, 27.01.2012 r. o godzinie 20:00)

Bilety ulgowe obowiązują tylko dla dzieci, młodzieży szkolnej szkół podstawowych, gimnazjów i uczniów szkoły średniej oraz dla studentów. Wejście na stadion za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Bile do nabycia za pośrednictwem portalu e-ticket.pl i www.eurobilet.com, a także w punktach partnerskich na terenie Sanoka.

Zobacz również:
REKLAMA