[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Bimota z Impetem

Ekscentryczna Bimota pokazała nowe dzieło oparte na silniku od Ducati Diavela, z opcją dodatkowego kompresora.

Bimota Impeto, bo tak nazywa się wspomniany model to konwencjonalny motocykl (bez udziwnień typu zawieszenie wahaczowo-zwrotnicowe z przodu) typu naked. Choć w ostatnim czasie włoska marka przerzuciła się z silników Ducati na BMW w Impeto znów mamy serce pochodzące od firmy z Bolonii. Tym razem jest to Testastretta wyjęta z Ducati Diavela, generująca "skromne" 162 KM. Jeśli jednak to będzie dla ciebie za mało, będziesz mógł zamówić opcję z Superchargerem, czyli kompresorem windującym moc w okolice 190 KM. Zachodzimy w głowę po co komu naked z taką mocą, ale z drugiej strony, to przecież nie nasza sprawa. Ważne żeby było dziwnie i oryginalnie - do tego już od dawna przyzwyczaiła nas Bimota. Poza tym niewiele o Impeto wiadomo. Są też suche dane techniczne, ale brak w nich ceny. To oznacza że za tą Bimotę trzeba będzie pewnie płacić w sztabkach złota.

zobacz galerię

Zobacz również:
Honda produkuje motocykle od 70 lat i jeszcze przed zakończeniem starego roku udało im się wyprodukować 400-milionowy jednoślad!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA