REKLAMA

Black Week w Motor-Landzie

W piątek 23 listopada rusza wyjątkowa promocja importera Benellli, Kymco, Keewaya i Rieju - ceny tych maszyn szybują w dół nawet o 30%. Mało tego! Rabaty na części zamienne sięgają -70%!

Promocja Motor-Land Motor-Land / MPP

Jak sama nazwa wskazuje akcja Black Week będzie trwać cały tydzień (do 30 listopada). W tym czasie w firmowym salonie Motor-Land w Dziekanowie Nowym pod Warszawą będzie się sporo działo. Oprócz wspomnianych rabatów na motocykle i skutery Kymco, Keeway, Benelli, Rieju jak i części zamienne dostępne w salonie. Jest w czym wybierać tym bardziej, że nowe maszyny będą tańsze o 30%, a części zamienne nawet o 70%

Dodatkowo jeśli w salonie zrobisz zakupy o wartości przekraczającej 400 zł (netto) otrzymasz kupon rabatowy -50% na wizytę w autoryzowanym serwisie Motor-Landu (do 31.03.2019 r.). To nie wszystko! Każdy, kto w sobotę 24 listopada wyda w salonie 200 zł, otrzyma bon na pysznego hamburgera! Jeśli rozglądasz się za rowerem, to warto wspomnieć, że na produkty marek Marin, Gepida i Carraro będą obowiązywały upusty sięgające 35%.

Oczywiście nie obejdzie się też bez jazd testowych wybranymi modelami każdej marki. Akcja potrwa cały tydzień, aż do 30 listopada 2018 roku..

Salon Motor-Landu znajduje się w Dziekanowie Nowym (wyjazd z Warszawy na Gdańsk) przy ul. Kolejowej 362/364. Po więcej informacji kliknij tutaj. 

Mapa dojazdu -> http://www.motor-land.com.pl/dojazd/

Godziny otwarcia salonu w Dziekanowie Nowym

23.11 od 9 do 19
24.11 od 9 do 15
26-30.11 od 10 do 18

Promocja Motor-LandMotor-Land / MPP

zobacz galerię

Zobacz również:
Znany i ceniony kombinezon turystyczny Cubby wraca w tym roku w całkowicie nowej odsłonie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA