[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Blata 125

Blata to mała czeska marka motocykli. Właśnie wypusciła na rynek dwie małe maszyny. Jedną o chrakterystyce offroadowej, a drugą w stylu supermoto.

Obie maszynki, Blata Motard 125 i Blata Enduro 125 są napędzane tym samym 4-suwowym singlem o pojemności 125 cm3, chłodzonym powietrzem. Motocykle rozwijają moc na poziomie 13.6 koni mechanicznych i 10.6 Nm momentu obrotowego. Całość obsługiwana jest przez sześciostopniową skrzynię biegów. Rama jest stalowa. Przednie zawieszenie zostało skonstruowane przez firmę Marzocchi, a tył to produkcja Sachsa. Motocykle ważą 118 i 122 (odpowiednio Motard i Enduro). O zatrzymanie motocykli dbają hamulce tarczowe typu wave (280mm przód z zaciskiem radialnym i 220 mm tył). Póki co Blata będzie sprzedawana poprzez brytyjskiego dealera SLDUK a jego cena to 2800 (Motard) i 2900 (Enduro) funtów. Jest to w przybliżeniu około 15 000 zł.

Zobacz również:
Honda produkuje motocykle od 70 lat i jeszcze przed zakończeniem starego roku udało im się wyprodukować 400-milionowy jednoślad!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij