[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Błażusiak znowu na podium

Tadek Błażusiak triumfował w rozegranej w sobotę 4 rundzie Mistrzostwa Ameryki Północnej w Endurocross. Zawody rozegrano w Ontario w Kaliforni.

Tadeusz Błażusiak wygrał czwartą z rzędu rundę Mistrzostw Ameryki 2011 i jest na dobrej drodze do zdobycia po raz trzeci tytułu Mistrza Ameryki Północnej. Czwarta runda mistrzostw odbyła się w Ontario w Kaliforni. Teddy najpierw wygrał trening czasowy, a następnie pewnie wygrał kwalifikację i zawody zakończył zdecydowanym zwycięstwem w finale dublując znaczną część stawki.

REKLAMA

Oto wyniki IV rundy MA Endurocross:
1. Tadeusz Błażusiak
2. Collton Haaker
3. Cody Webb
4. Kyle Redmond
5. Geoff Aaron
6. Justin Soule
7.Gary Sultherlin
8. Mike Brown
9. Keith Sweeten
10. Destry Abbott

Kolejna runda Mistrzostw Ameryki odbędzie się za dwa tygodnie w Denver. W klasyfikacji generalnej prowadzi Teddy z wynikiem 120 pkt. sporo za nim uplasowali się Mike Brown - 81 pkt i Cody Webb - 73 pkt.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij