REKLAMA

Blokada Screamer XA7 – sprytna blokada z alarmem

Screamer XA7 to blokada tarczy hamulcowej, która działa jak większość zabezpieczeń typu „disclock”. Ma jednak jeszcze jedną zaletę.

Blokada motocyklowa Screamer Im Ready

To wbudowany alarm, który w momencie wzbudzenia wydaje bardzo nieprzyjemny, odstraszający dźwięk o głośności 100 dB. Do uruchomienia uzbrojonego alarmu wystarczy poruszenie motocyklem. Jego niepozorny wygląd jest dodatkowym atutem. Cechy: wbudowana syrena alarmowa o sile 100dB, trzpień blokady o średnicy 7 mm, wbudowany czujnik ruchu i wstrząsu, wodoodporna osłona wpustu zamka, bateria litowa o długiej żywotności, trzy klucze, utwardzony sworzeń blokujący, saszetka transportowa w komplecie.

Obecna cena 117 zł.

Sprawdź, czy dystrybutor oferuje promocję, www.imready.eu, sklepy stacjonarne I’M Inter Motors oraz filie Inter Cars na terenie całego kraju.

 

 

Zobacz również:
Ekscytujące nowości Ducati na rok 2021 wybierają się w podróż po salonach w całej Polsce. Multistrada V4, XDiavel Dark i Black Star, Streetfighter V4 S Black oraz Scrambler Nightshift i Desert Sled już wkrótce będzie można zobaczyć na żywo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA