Bomba cenowa w Inter Motors

Już od soboty 15 października w sieci 29 sklepów stacjonarnych Inter Motors, na intermotors.pl oraz w 117 sklepach partnerskich na terenie całego kraju odpalona zostanie promocja „Bomba Cenowa”. 

Bomba cenowa Inter Motors

Już od soboty 15 października w sieci 29 sklepów stacjonarnych Inter Motors, na intermotors.pl oraz w 117 sklepach partnerów handlowych na terenie całego kraju ruszy „Bomba Cenowa”. W ofercie nie zabraknie kasków, odzieży tekstylnej i skórzanej oraz butów. Jest w czym wybierać, ale liczba sztuk jest ograniczona - obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Nowością jest możliwość zakupu promocyjnych akcesoriów, nie tylko w sieci Inter Motors oraz na intermotors.pl, ale również w wielu sklepach partnerskich. Adresy tych sklepów znajdziecie tutaj.

Jak rozpoznać ofertę „Bomba cenowa”?
W najnowszym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL (nr 11/2016) znajdziecie gazetkę „Bomba Cenowa”, a tutaj ten sam materiał do pobrania w wersji elektronicznej. Na stronie intermotors.pl, to znajdziecie również listę sklepów partnerskich biorących udział w promocji. W sobotę 15 października uruchomiona zostanie kategoria „Bomba Cenowa” w której znajdą się: 73 modele kasków, 25 modeli butów, 29 modeli rękawic, 60 modeli kurtek, 24 modele spodni i 13 modeli skórzanych kombinezonów.

Zakupy w kredycie 10 rat 0%

Większość towarów z promocji „Bomba Cenowa” możesz kupić w uruchomionym już kilka dni temu kredycie 10 rat 0%. Ta oferta działa tylko w sklepach stacjonarnych Inter Motors. Procedura uruchomienia kredytu jest bardzo szybka i prosta. 0% wpłaty własnej, 0% odsetek i 0% prowizji - to super oferta, więc nie ma na co czekać! Do tego nie ma tu żadnych ukrytych opłat, a zasady spłaty są jasne jak słońce. Przykładowo - kupując kask za 1000 zł spłacisz go w 10 równych ratach po 100 zł. A do tego pierwsza rata płatna jest po miesiącu od podpisania umowy kredytowej. W kredycie dostępna jest pełna oferta Inter Motors, czyli odzież, części i akcesoria. Minimalna wartość kredytowania wynosi 100 złotych a maksymalna 50 000 zł. Wszystkie formalności załatwia sprzedawca w sklepie Inter Motors - wystarczy dowód osobisty. Weryfikacja wniosku trwa około 15 minut, a klient od ręki otrzymuje kredytowany asortyment. Korzystając z ostatnich dni dobrej pogody możesz sam przetestować zakupioną odzież i akcesoria. Proste i przyjemne, prawda?

Zobacz również:
REKLAMA