Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Bonneville i Speed Triple w wersjach SE

Triumph zdążył nas już przyzwyczaić że co jakiś czas pojawiają się bardziej wypasione wersje ich flagowych motocykli. Teraz prezentuje Bonneville'a i Speed Triple'a w wersjach SE.

O ile Speed Triple w wersji R jest mocno podpasiony z technicznego punktu widzenia o tyle wersja SE to raczej pakiet stylistyczny. W skład tego pakietu wchodzi specjalne matowe malowanie (rama na niebiesko a reszta na szaro-grafitowo-czarne), elementy z Carbonu, biały klosz lampy tylnej oraz miniowiewka, nakładka na siedzenie i spojler pod silnikiem. Inne są też pokrywy alternatora, sprzęgła i przedniej zębatki. Nie wiadomo ile jeszcze będzie kosztował i kiedy pojawi się w Polsce, ale na zachodzie będzie to około 12 000 Euro, a w salonach pojawi się najprawdopodobniej od maja.


Bonneville SE jest podbajerzony podobnie. Czerwona rama i matowe czarno-czerwone malowanie plus nowa lampa i czarny uchwyt dla pasażera i voila! Gotowe. Ten sprzęcik ma kosztować około 7 000 Euro i będzie dostępny podobnie jak Speed Triple SE od Maja.
zobacz galerię

Zobacz również:
Co Anglicy sądzą o elektryczny Harley'u? Sam zobacz.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij