Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Brak pomysłu na weekend?

Jest piątek a ty nie masz jeszcze pomysłu na weekend? Wszyscy niezdecydowani mogą się wybrać na Rajd Rdzawych Diamentów. Zapraszamy na pojechaną imprezę do Beskidu Śląskiego.

21-22.07.2012 roku odbędzie się kolejna edycja Rajdu Rdzawych Diamentów. Startujemy o godzinie 12:00 spod bram Muzeum Rdzawe Diamenty przy ul. Partyzantów 1 w Ustroniu. Będzie możliwość zwiedzenia muzeum (kto był to wie), a następnie razem wyruszymy na krótką wycieczkę "okolicoznawczą", której meta znajduje się w Wiśle, w "Chacie Na Groniu". Tam konkursy z nagrodami, przebieranki i impreza, wypadziki po okolicy i co tam jeszcze wymyślimy.

Zapraszamy nie tylko weteranów, ale wszystkich pasjonatów motoryzacji. Wlot 10 zł, obejmuje pole namiotowe i motocykl za płotem. Jest tam możliwość wynajęcia pokoi (dla tych bardziej wymagających) i można dobrze zjeść (podobno). Do tego zagra DJ Rocka Billy.

W razie pytań dzwońcie do Remixa - 605 356 315.

Odwiedź profil Muzeum Rdzawe Diamenty na Facebooku - kliknij tutaj Można tam znaleźć kilka fotek z różnych akcji organizowanych przez Trolle.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij